Recover My Files 4.6.0.785 Veri kurtarma programı

Program indir

Recover My Files 4.6.0.785 Veri kurtarma programı
Recover My Files programı bilgisayarınızdan hata sonucunda yada virüslerin sebep olduğu durumlarda silinen dosyalarınızı geri getirebilen popüler bir yazılımdır. Sizin için önemli olan resim, belge yada müzik gibi herhangi bir dosya türünü sildiyseniz ve hatta geri dönüşüm kutusunu da temizlediyseniz üzerine veri yazılmadığı müddetce kurtarma şansınız bulunmaktadır. Veri kurtarma işini ise bu program kolayca yapabilir. Bilgisayar disklerini kapsamlı bir şekilde tarama yapar ve kurtarılması olası olan bütün dosyaları listeler ve size seçip yapıp recovery tuşuna basmak kalır. Bütün harddiske ve bölümlere format atsanız bile çoğu dosyayı kurtarabiliyor. Ayrıca flash diskler, disketler ve çeşitli depolama civazlarını da desteklemektedir. Read the rest of this entry »

Asterisk Key 10 Şifre gösterici

Program indir

Asterisk Key 10 Şifre gösterici
Asterisk Key 10 yazılımı bilgisayarınızda bazen göremediğiniz yıldız **** şeklindeki şifreleri gösterebilen kendi alanında en kaliteli programdır. Bilgisayarda unuttuğunuz ve hatırlamakta zorluk çektiğiniz şifreleri saniyeler içinde göstermektedir. Birçok farklı alanda kullanabileceğiniz asteriks programı msn yada benzeri uygulamaların şifre kutuları ve internet web sayfalarının parola formlarındaki yıldızlı şifreleri görmek için kullanabilirsiniz. Bunu yapmak çok kolaydır sadece yapmanız gereken, web sayfası yada kurtarılmak istenen uygulama açık iken “recover” tuşuna basmaktır. Anında şifrenizi ekranda göreceksiniz. Ayrıca ücretsiz bir uygulamadır. Read the rest of this entry »

iMesh 10 Yasal Müzik indirme programı

Program indir

iMesh 10 Yasal Müzik indirme programı
iMesh 10.01 programı MusicLab ortaklığı ve p2p hizmet onayı ile telif hakkı sorunu olmadan bünyesinde barındırdığı 16 milyon müziği yasal bir şekilde indirmenize olanak sağlayan popüler bir yazılımdır. P2p dosya paylaşım protokollerini kullanarak milyonlarca şarkıyı hızlıca bilgisayarınıza indirebilmenizi sağlar. Ücretsiz olarak kullanabileceğiniz imesh ile Amerika ve Kanada’da premium üyelik, diğer üçüncü ülkelerde ise şarkı başına 0,99$ ödeyerek milyonlarca şarkıyı yükleyebilirsiniz. Neredeyse bütün müzikleri bulabileceğiniz bu program aynı zamanda video ve resim gibi dosyaları da paylaşmanıza olanak sağlıyor. Kullanıcılar ile canlı sohbet yapma gibi özellikleri de bulunan bu yazılım ayrıca Türkçe desteği sunmaktadır. Read the rest of this entry »

NetSetMan 3.0.3 Otomatik network ayarlayıcı

Program indir

NetSetMan 3.0.3 Otomatik network ayarlayıcı
NetSetMan yazılımı laptop yada masaüstü bilgisayarlar için üretilmiş olan ve otomatik olarak network ağ bağlantılarını değiştirebilen benzersiz bir uygulamadır. İnternet ağ ayarlarını herzaman değiştiren ve bunu manuel olarak yapmaktan bıkan biriyseniz bu program tam sizin içindir. Dns ayarlarını, alt ağ maskesini, varsayılan ağ geçidini, bilgisayar adı ve çalışma gurubunu, ip adresinizi ve buna benzer birçok ayarlamayı tek bir tıklama ile yapabilmenize imkan sağlayan pratik bir programdır. Yaptığınız ayarları ise kaydedip saklıyor. Türkçe dil desteği de sunan bu program kişisel kullanımlar için tamamen ücretsizdir. Read the rest of this entry »

SpeedFan 4.41 Bilgisayarın fan hızını kontrol eden program

Program indir

SpeedFan 4.41 Bilgisayarın fan hızını kontrol eden program
SpeedFan programı bilgisayarınızın önemli donanımlarından birisi olan fanların fızlarını ve sıcaklık değerlerini gösteren ücretsiz bir uygulamadır. Aynı zamanda fan hızlarını belirlediğiniz değere göre ayarlama seçenekleri de mevcuttur. Bazı durumlarda uzun süre bilgisayar başında çalışırken bilgisayarımızın durumundan haberdar olamayız ve nedir de olsa işlemcimizin yada önemli bir parçasının aşırı sıcaklıktan dolayı yanmasına sebep olabiliriz. Bu sebepden dolayı sahip olduğumuz donanımları herzaman kontrol etmeliyiz. Bu popüler program hangi vakitte hangi dereceye ulaştığını raporlayıp bizlere gösterebiliyor. Ayrıca harddisklerimiz hakkında derin detaylarıda bildirebiliyor. Read the rest of this entry »

ClamWin Free Antivirus 0.96.1 Ücretsiz antivirüs programı

Program indir

ClamWin Free Antivirus 0.96.1 Ücretsiz antivirüs programı
ClamWin Free Antivirus programı bilgisayar güvenliğiniz için kullanabileceğiniz ücretsiz bir antivirüs yazılımıdır. Kolay kullanımlı ve açık kaynak koduludur. Sabit diskleri hızlı bir şekilde tarama yaparak size zararlı olabilecek bütün virüsleri tespit eder. Kişisel güvenliğinizi tehtit edebilecek trojan, keylogger, spyware gibi sayısız virüsü tanıyabilir. Fakat şunuda belirtmemiz gerekir ki bu program bilgisayarda aktif bir koruma sağlamaz. Sadece siz manuel olarak tarama gerçekleştirebilirsiniz. İnternet explorer gibi tarayıcılarada entegre olabilen clamwin sağ tuşla dosyalarını hızlıca tarayabilir. Ayrıca otomatik güncelleme ve zamanlama seçenekleride mevcuttur. Read the rest of this entry »

Automize 9.01 Windows görev zamanlayıcısı

Program indir

Automize 9.01 Windows görev zamanlayıcısı
Automize 9.01 yazılımı bilgisayarınızda yapılması gereken işleri görev zamanlayıcısı sayesinde otomatik olarak yerine getirebilen kaliteli bir uygulamadır. Yapmak istediğiniz işlemleri bu program ile otomatikleştirebilirsiniz. Yapılacak işlemi belirtip zaman ayarını yaptıktan sonra süre dolduğunda program otomatik olarak işlemi yerine getiriyor. Örneğin saat 16:44 de bir web sayfanın açılmasını istiyorsunuz yada e-postanızın kontrol edilmesini istiyorsunuz veya bir dosyanın açılmasını istiyorsanız bunun için yapmanız gereken görevi belirtip süreyi başlatmaktır. Kısacası bilgisayarda yapılması gereken bütün görevleri bu zamanlayıcı sayesinde gerçekleştirebilirsiniz. Ayrıca birden fazla görevi aynı anda yerine getirebiliyor. Read the rest of this entry »

AnyTV 2.49 İnternetten TV izleme programı

Program indir

AnyTV 2.49 İnternetten TV izleme programı
AnyTV 2.49 programı internetten canlı olarak televizyon izlemenize olanak sağlayan ücretsiz bir yazılımdır. Listesinde yurttan ve dünyadan yüzlerce kanal bulundurmaktadır. Basit bir şekilde bütün tv kanallarını izleyebilirsiniz. Televizyon izlemenin yanısıra sayısız radyo yayınını da kolayca dinleyebilirsiniz. Favorilerinizi oluşturup kendi özel frekanslarınızı da ekleyerek çeşitli düzenlemeler yapabilirsiniz. Çalışmayan yayınların ayarlamalarını yapabilir, silebilir yada güncelleyebilirsiniz. Ülkelere göre kategorileme yapıp arama yapabilirsiniz. Otomatik güncelleme özelliğiyle yapımcısın sitesinden yeni eklenen televizyon ve radyolarıda ekleyebiliyor. Ayrıca kendi media playerinde codec sorunu olmadan bütün televizyonları kolayca izleyebilirsiniz. Read the rest of this entry »

Avidemux 2.5.3 Video duzenleyici

Program indir

Avidemux 2.5.3 Video duzenleyici
Avidemux 2.5.3 programı açık kaynak kodlu ve ücretsiz olarak sunulan video duzenleme yazılımıdır. Bilgisayarınıza yüklediğiniz videolarda basit düzenleme işlemlerini avidemux ile kolayca yapabilirsiniz. Videonun istediğiniz kısmını kesebilir, kestiğiniz yeri diğer yerler ile birleştirebilirsiniz. Güçlü filtre özellikleri de buunan bu program görüntülerde aydınlatma ve renklendirme yapabilmenizi de sağlamaktadır. Windows, linux ve mac sistemlerinde de uyumlu çalışabilmektedir. Kullanımı ise oldukca basittir ve bir kaç mause hareketi ile videolarınızı istediğiniz gibi biçimlendirebilirsiniz. Ayrıca avi, mpeg, asf ve mp4 gibi birçok formatı desteklemektedir. Read the rest of this entry »

Defraggler 1.19.192 Dosya ve disk birleştirici

Program indir

Defraggler 1.19.192 Dosya ve disk birleştirici
Defraggler 1.19.192 yazılımı popüler ccleaner uygulamasının yapımcılarından olan Piriform firması tarafından geliştirilen ve standart windows disk birleştiricisinden daha gelişmiş özelliklere sahip olan ücretsiz bir disk birleştirme programıdır. Bu program disklerde parçalanmış olan verilerinizi birleştirerek bilgisayarınızdan maksimum performans alabilmenizi sağlar. Uzun süre önce windowsu kurup disk birleştirici ile tarama yapmayan bir bilgisayar oldukca hantallaşmış ve yavaşlamış olabilir. Bu nedenle en az ayda 1 sefer defraggleri kullanmanızı öneriyoruz bu sayede sistemin daha çok performans kazandığını göreceksiniz. Ayrıca bu program bütün harddiski veya belirlediğiniz dosyayı özel olarak birleştirebiliyor. Read the rest of this entry »

Web Sayfamizda Yasalara Aykiri illegal Herhangi Bir Yazilim Yoktur.
Editorleri Tarafindan Eklenmesine Kesinlikle Musade Edilmez.

Copyright @ 2005 - 2016 Kralprogrami.net Her Hakki Saklidir.