Avast 5.0.594 Ücretsiz antivirüs programı

Program indir

Avast 5.0.594 Ücretsiz antivirüs programı
avast! 5.0.594 bilgisayar güvenliği konusunda üstün özelliklere sahip olan kaliteli ve kişisel ev kullanıcıları için tamamen ücretsiz bir antivirüs programıdır. Bilgisayarınızı çeşitli dosyalar yada internet üzerinden gelebilecek trojan, spyware, malware, spyware ve keylogger gibi bütün virüslere karşı koruma sağlar. Entegre edilmiş yerleşik koruma sistemi sayesinde bilgisayarda yaptığınız işlemleri denetler ve zararlı bir dosyaya rastladığında ortaya çıkarak tehtidi yok eder. Kendisini otomatik güncelleme özelliği vardır ve bu sayede yeni çıkmış virüslerden haberi olur. Ayrıca bilgisayarınızı ve sisteminizi yormadan hızlıca çalışmaktadır. Read the rest of this entry »

Glary Utilities 2.26.0.956 Bilgisayar hızlandırma programı

Program indir

Glary Utilities 2.26.0.956 Bilgisayar hızlandırma programı
Glary Utilities 2.26.0.956 programı bilgisayarınızı hızlandırmanızı ve daha fazla performans almanızı sağlayacak işlemler gerçekleştiren kaliteli bir yazılımdır. Glary Utilities program paketi içerisinde çok sayıda kolay kullanımlı araçlar içeriyor. Sistemde gereksiz yer işgal edip yığılmalara sebep olan çöp niteliğindeki dosyaları gelişmiş tarama sistemiyle tespit ederek hızlıca kaldırır. Windows kayıt defterindeki geçersiz girdileri kaldırır ve hatalı olanları onarır. Web tarayıcı eklentilerini yönetebilir ve güvenliğiniz için çeşitli ayarlamalar yapar. Dosya uzantılarını ve bozuk kısayolları tamir edebilir. Windows başlangıcında çalışan uygulamaları da düzenleyebilir. Ayrıca bilgisayarınızı optimize etmek ve hızlandırmak için bir çok uygulama içermektedir. Read the rest of this entry »

VDownloader 2.9 Video indirme programı (Türkçe)

Program indir

VDownloader 2.9 Video indirme programı (Türkçe)
VDownloader 2.9.435 programı internetteki popüler sitelerden video indirmeye yarayan kullanışlı ve ücretsiz bir programdır. Sadece video indirmeyle kalmayıp kendi arayüzü içersinden videoları aramanıza ve izlemenize de olanak sağlıyor. Bildiğiniz link adresini ise programa yapıştırarak kolayca videoyu yükleyebiliyorsunuz. Oldukca kaliteli bir yazılımdır ve indirmek istediğiniz videoyu mpeg, avi, 3gp, dvd gibi neredeyse bütün oynatılabilir media formatlarına çevirip yüklemenizi sağlıyor. Hatta mp3 olarak sadece sesini kaydedebilmenizi de özellikleri arasına katmış. Youtube, metacafe, google video, dailymotion, vimeo, break ve myspace gibi popüler sitelerin birçoğun destekliyor. Ayrıca görüntünün kalitesinden taviz vermeden oldukca net bir şekilde dönüştürme yapıyor. Mutlaka denenmesi gereken bu program Türkçe desteklidir. Read the rest of this entry »

Auslogics Registry Cleaner 2.0.3.30 Bilgisayar hızlandırıcı

Program indir

Auslogics Registry Cleaner 2.0.3.30 Bilgisayar hızlandırıcı
Auslogics Registry Cleaner 2.0.3.30 programı window işletim sistemlerinin en önemli merkezlerinden birisi olan kayıt defrerindeki hatalı girdileri temizleyerek bilgisayarın performansını artıran ücretsiz programlardan birisidir. Bilgisayarımızla çalışırken yada bir yazılım yükleyip kaldırdığımızda veya yaptığımız çeşitli işlemler sonucunda windowsun kayıt defterine otomatik olarak girilen veriler, bazı durumlarda hatalara neden olabilir. Bunları silmek için ya profesyonel bir kullanıcı olacaksınız yada Auslogics Registry Cleaner gibi bu işin uzmanı bir programa bırakacaksınız. Geçersiz ve hatalı girişleri anında hızlı bir şekilde kaldırabilen bu program, bilgisayarınızı farkedilecek derecede hızlanmasını ve performansının artmasını sağlıyor. Ayrıca çok kapsamlı bir tarama işlemi gerçekleştirir. Read the rest of this entry »

Firefox 3.6.6 Türkçe destekli internet tarayıcı

Program indir

Mozilla Firefox 3.6.6 windows sistemlerindeki standart web tarayıcısı olan internet explorer’e alternatif olarak kullanabileceğiniz açık kaynak kodlu ve istediğiniz gibi özelleştirilebilen popüler bir internet tarayıcısıdır. Web sitelerini sorunsuz ve hızlı bir şekilde gezinti yapabilirsiniz. Firefox’un bu yeni fazla bir yeni özellik eklenmemiş fakat bilgisayar belleğini fazla yormamak adına geliştirilme yapılmış. Bilindiği gibi firefox tarayıcınızı 7000 den fazla eklentisi ile zenginleştirebilir ve kendinize özel web tarayıcısı inşaa edebilirsiniz. Tema desteğiyle görüntüsünü değiştirebilir, entegre edilmiş google arama kutusuyla hızlı arama yapabilir, favoriler sitelerinizi oluşturabilir, web geçmişini silebilir, gizli gezinti yapabilir yada kısacası istediğiniz gibi bu yazılımı ücretsiz kullanabilirsiniz. Ayrıca Türkçe desteği sunmakla beraber zararlı web sitelerine giriş yapmanızı engelleyen güvenlik çözümleride üretmektedir. Denenmesi gereken bir programdır Kralprogram ziyaretcilerine tavsiye ediyoruz. Read the rest of this entry »

Movavi Video Converter 10.0.1 Video dönüştürücü

Program indir

Movavi Video Converter 10.0.1 Video dönüştürücü
Movavi Video Converter 10.0.1 programı videoları ve sesleri dönüştürmek için ve dvdrip yapmak için kullanabileceğiniz lider bir dönüştürücüdür. Bilgisayarınıza yüklediğiniz neredeyse bütün media formatlarını kendi aralarında dönüştürme yapar. Bilgisayarı yormadan ve belleği işgal etmeden hızlıca işlem yapmaktadır. Windows media playerde izlenebilen bütün formatları kolayca diğer formatlara dönüştürebiliyor. 170 den fazla biçimi destekleyen bu program, videoları çıktı alırken videonun boyutunu, görüntü netliğini, yürütme biçimini, sesin kalitesi gibi birçok ayarı yapabilmenize olanak sağlıyor. Ayrıca resim olarak aktarma özelliğide mevcut olan movavi, direkt olarak cdye yazdırma özelliği de içermektedir. Read the rest of this entry »

Babylon 8.0.7 Çeviri ve sözlük programı

Program indir

Babylon 8.0.7 Çeviri ve sözlük programı
Babylon 8.0.7 programı seçtiğiniz diller arasında metin çeviri yapabilen ve aynı zamanda sözlük görevide gören popüler bir yazılımdır. Windows internet explorer tarayıcısına da entegre olarak seçtiğiniz bir metini mausenin sağ tuşuna basarak yada ctrl tuşuyla anında çeviri yapılmasını da sağlamaktadır. Google translate kadar gelişmiş olmasa da popüler birçok dili (Türkçe dahil) çeviri yapabiliyor. Aynı zamanda kelimelerin sözlükteki anlamları da gösterebiliyor. Sınırsız kapasitede tercüme yapabilen bu programı kullanmak oldukca kolaydır. Kelime yada cümleleri babylon yazılımına yapıştırıp translate tuşuna basmanız yeterlidir. Ayrıca dünyanın en büyük ansiklopedisi olan wikipedia sitesinde sözcüğün anlamlarını arama özelliği de mevcuttur. Read the rest of this entry »

WavePad 4.45 Gelişmiş ses düzenleyicisi

Program indir

WavePad 4.45 Gelişmiş ses düzenleyicisi
WavePad 4.45 yazılımı bilgisayarınızdaki mevcut ses kayıtlarını düzenlemeye yarayan gelişmiş özelliklere sahip kaliteli bir ses düzenleyicisidir. Ses dosyalarını kesmek, yapıştırmak, belli bir kısmı içinden çıkartmak yada çeşitli efektler vermek için kullanabilirsiniz. Gelişmiş editörü sayesinde sesdeki istenmeyen gürültüleri de çıkartabilirsiniz. Sesin girişini ve çıkışının netlik frekansını da düzenlemenize olanak sağlamaktadır. Wavepad uygulaması 6000 den 96000 Hz ye kadar olan serio ve mono seslerin tümünü destekler. Mp3, wav, vox, au, aif ve bunun gibi birçok ses formatını düzenlemenize imkan tanır. Ayrıca ses kaydetme ve cdye yazma gibi birçok özelliği mevcuttur. Read the rest of this entry »

VLC media player 1.1.0 RC4 Türkçe video oynatıcısı

Program indir

VLC media player 1.1.0 RC4 Türkçe video oynatıcısı
VLC media player 1.1.0 RC4 yazılımı her windows işletim sisteminde standart halde kurulu olan media player uygulamasına alternatif olarak kullanabileceğiniz ve oldukca gelişmiş özellikleri bulunan kaliteli bir video oynatma programıdır. Tamamen ücretsizdir ve herhangi bir ücret ödemenize gerek yoktur. Windows media player’den ayıran en büyük özelliği ise videoları oynatmak için gerekli olan bütün codecleri birden yüklemesidir. Bu sebeple her türlü video formatını kolayca oynatabiliyorsunuz. Hatta internetten video indirirken daha inmeden yarım kalan dosyayı bile önizleyebilme seçeneği vardır. Her türlü ses formatınıda çalabilmektedir. Canlı yayınlanan televizyon kanallarınıda izleyebilmenizi sağlıyor. Ayrıca dvdleri sorunsuz kalitede izleme keyfi sunan bu program, videolarda oluşan ses kaymalarını da düzenleyebiliyor. Mutlaka denenmesi gereken VLC media player bugün çıkan son sürüm olup Türkçe desteklidir. Read the rest of this entry »

Express Burn 4.37 Ücretsiz Cd ve Dvd yazıcı

Program indir

Express Burn 4.37 Ücretsiz Cd ve Dvd yazıcı
Express Burn 4.37 yazılımı Nero gibi ücretle satılan programlara alternatif olarak kullanabileceğiniz ve tamamen ücretsiz olarak dağıtılan cd ve dvd yazma programıdır. Blu-ray disklerini de destekleyen express burn ile bilgisayarınıza yüklediğiniz dosyaları kolay ve hızlı bir şekilde cdlere yazdırabilirsiniz. Cdden Cdye kopyalama, boot diskleri oluşturma, Ses ve video cdleri hazırlamak için kullanabilirsiniz. İso dahil olmak üzere birçok imaj dosyasını da yazdırabilme gibi gelişmiş özellikleri mevcuttur. Yazılımın içine yazdırılacak verilerinizi sürükleyip bırakarak kolayca yazdırmaya başlayabilirsiniz. Ayrıca uzun dosya adlarını ve bazı media dosyalarını gerekirse otomatik dönüştürme özelliği de içermektedir. Read the rest of this entry »

Web Sayfamizda Yasalara Aykiri illegal Herhangi Bir Yazilim Yoktur.
Editorleri Tarafindan Eklenmesine Kesinlikle Musade Edilmez.

Copyright @ 2005 - 2016 Kralprogrami.net Her Hakki Saklidir.