Axoft Stok Takip Programı 1.0

Program indir

Axoft Stok Takip Programı 1.0
Axoft Stok Takip Programı 1.0 küçük ve orta boylu işletmeler yada ticaretle uğraşan firmalar için Axoft software tarafından geliştirilen ücretsiz bir uygulamadır. Stok hesaplarınızı ve hareketlerinizi kolayca yönetebileceğiniz bu program kolay kullanıma sahip olmakla birlikte türkce desteklidir. Aldığınız yada sattığınız ürünlerin kaydını yaparak stok durumunuzu öğrenebilirsiniz. Raporlar halinde ürünlerinize ait giriş çıkışları takip edebilir, inceleyebilir yada isterseniz yazıcınız aracılığıyla çıktı alabilirsiniz. Stoklarınızın sayısını, ürün fiyatlarını, döviz bilgilerini kolayca takip edebilirsiniz. Ayrıca okuma yazmayı bilen herkez kolayca zorluk çekmeden kullanabilir. Read the rest of this entry »

Norton Power Eraser 1.3.0.9 Antivirüs programı

Program indir

Norton Power Eraser 1.3.0.9 Antivirüs programı
Norton Power Eraser 1.3.0.9 programı kendine özel gelişmiş teknikleriyle bilgisayarınızı a dan z ye en ince ayrıntısına kadar kapsamlı bir şekilde tarama yaparak bilgisayarınıza ve sistem dosyalarınıza zarar verebilecek virüsleri tespit ederek kolayca silebilmektedir. Bu programın en önemli özelliklerinden biriside normal virüs programlarının bulamadığı birçok virüsü bulabilmesidir. Fakat dikkat etmeniz gereken en önemli şey ise her bulduğunuz listedeki sonuçların hepsi virüs olmayabilir bu sebeble virüsleri silerken dikkatlice kontrol etmenizi tavsiye ederiz. Ayrıca bu programı sadece pc konusunda uzman ve deneyimli bilgisayar kullanıcılarına öneririz. Read the rest of this entry »

Free Download Manager 3.0.870 Dosya indirme yöneticisi

Program indir

Free Download Manager 3.0.870 Dosya indirme yöneticisi
Free Download Manager 3.0.870 uygulaması internet üzerinden indirmekte olduğunuz dosyaları daha hızlı bir şekilde indirebilmenize yardımcı olan tamamen ücretsiz bir programdır. Türkce desteğide sunan bu yazılım dosyaları parçalayarak indirdiği için internet hızınızın desteklediği maksimum hızlarda dosya indirme imkanı sağlamaktadır. Http, ftp, https gibi protokolleri destekler. Flashget ve diğer programların aksine indirmekte olduğunuz dosyanın tam yüklenmeden içeriğini görebilemenize imkan sağlar. Küçük boyutlu ve kolay kullanımı olan bu uygulamaya bittorrent format desteği, videolar indirebilme, görüntü yada sesleri dönüştürme ve uzaktan yönetme gibi birçok özellik eklenmiştir. Read the rest of this entry »

AkelPad 4.4.6 Metin editörü

Program indir

AkelPad 4.4.6 Metin editörü
AkelPad 4.4.6 Programı açık kaynak kodlu ve ücretsiz olarak dağıtılan gelişmiş bir metin editörüdür. Windows not defterine alternatif olarak kullanabileceğiniz bu yazılım neredeyse bütün programlama dillerini açabilmektedir. Renklendirme özelliğiyle kodlama hatalarını göstererek büyük kolaylık sağlamaktadır. Metin dosyası içindeki kelimeleri toplu halde kolayca değiştirebilen (replace) özelliği mevcuttur. Aynı program arayüzünden bir çok belgeyi ayrı tab pencerelerinde göstererek hızlı geçiş sağlar. Küçük boyutlu ve hızlı çalışma yeteneği olan akelpad otomatik tamamlama ve otomatik kaydetme gibi birçok özelliği mevcuttur. Read the rest of this entry »

LimeWire 5.5.12 Dosya paylaşım uygulaması

Program indir

LimeWire 5.5.12 Dosya paylaşım uygulaması
LimeWire 5.5.12 programı p2p gnutella ağlarını kullanarak bilgisayarlar arasında dosya paylaşım imkanı sağlayan dünyanın en popüler uygulamasıdır. LimeWire sayesinde internetten müzik, film, resim yada belge gibi birçok dosyayı kolayca ve hızlı bir şekilde indirebilir yada diğer kullanıcılar tarafından indirilmesini sağlayabilirsiniz. Torrent dosyalarını indirme desteğide sunan bu program diğer paylaşım programlarına göre oldukca hızlı yükleme sağlamaktadır. Aradığınız herhangi bir dosyayı kolayca bulabilen Limewirenin 70 milyonu aşkın kullanıcısı bulunmaktadır. Ayrıca kolay kullanıma sahiptir. Read the rest of this entry »

ZoneAlarm 9.3.014.000 Gelişmiş güvenlik duvarı

Program indir

ZoneAlarm 9.3.014.000 Gelişmiş güvenlik duvarı
ZoneAlarm 9.3.014 yazılımı kişisel bilgilerinizi ele geçirmeye çalışan kimlik hırsızlarına karşı üretilmiş olan ve windows güvenlik duvarına alternatif olarak kullanabileceğiniz kaliteli bir programdır. ZoneAlarm sayesinde internet üzerinden gelebilecek çeşitli saldırılara karşı önlem alabilirsiniz. Güvenlik düzeyini ayarlama seçenekleri bulunan bu program oldukca gelişmiş özelliklere sahiptir. 35 milyondan fazla kullanıcısıyla Pc Magezine gibi birçok teknoloji firmasından tavsiye edilmiştir. Bilgisayar güvenliğini en üst seviyede tutmak isteyen kullanıcılarımıza mutlaka denemelerini öneriyoruz. Ayrıca bilgisayarınızı yormadan hızlı bir şekilde çalışmaktadır. Read the rest of this entry »

WeFi 4.0.0.16 Kablosuz ağları bulan ve bağlanan program

Program indir

WeFi 4.0.0.16 Kablosuz ağları bulan ve bağlanan program
WeFi 4.0.0.16 programı her nerede olursanız olun bilgisayarınız, laptopunuz yada cep telefonunuz ile kalosuz ağ bağlantılarını bulup kolayca bağlanabilmenize yardımcı olan ücretsiz bir uygulamadır. Her türlü kablosuz ağı hızlıca tespit edebilen bu program şifresiz ağlara anında bağlanabilmenizi sağlar. Eğer bağlantılar şifreli ise kullanıcı adı ve parolayı girerek mevcut bağlantıya erişebilirsiniz. Günümüzde oldukca yaygın bir şekilde kullanılan kablosuz ağlar sayesinde internete erişebilirsiniz. Her defasında windows ile bağlantı aramaktan kurtaran bu program hızlıca görevini yerine getiriyor ve cabucak bağlanabilmenizi sağlıyor. Ayrıca hareketli olan kablosuz ağlara da kolayca ulaşabiliyor. Read the rest of this entry »

Miro 3.0.3 HD video oynatıcı ve indirici

Program indir

Miro 3.0.3 HD video oynatıcı ve indirici
Miro 3.0.3 programı Hd formatındaki yüksek kaliteli videoları oynatma ve indirme görevinin yanısıra internetten televizyon izleme ve youtube gibi birçok popüler video sitesinden videoları indirme gibi birçok özellik sunan popüler ve ücretsiz bir programdır. Gelişmiş arama kutusuyla kelimeyi yazarak istediğiniz videoyu (HD) harddisk formatında yani orjinal görüntüsünde izlemenize ve bilgisayarınıza indirmeye imkan tanıyor. Bunun yanısıra web tarayıcıya gerek kalmadan program penceresinden oldukca net bir şekilde izlemenizi sağlıyor. İnternet televizyonlarını da kaliteli görüntüde izleyebilirsiniz. Tam ekran video izleme özelliğide sunan miro, basit arayüzlü ve kullanışlı yapısı ile dikkat çekmektedir. Read the rest of this entry »

SmartFTP 4.0.1128 Ftp dosya transfer yazılımı

Program indir

SmartFTP 4.0.1128 Ftp dosya transfer yazılımı
SmartFTP 4.0.1128 (Dosya Transfer Protokolü) yazılımı internet üzerinden bağlantığınız ftp sunucuları ile bilgisayarınız arasında veri aktarımı sağlayan gelişmiş özelliklere sahip kaliteli bir ftp programıdır. İnternet explorer ile bütünleşik şekilde çalışabilen bu uygulama sürükleyip bırakma desteğiyle kolayca sunuculara dosya gönderebilmenizi sağlıyor. Aynı zamanda sunuculardan dosya indirebilmenize de imkan tanıyan bu program toplu halde birden fazla dosyayı hem gönderip hemde alabilmenizi sağlamaktadır. Transfer yaparken elektrik kesilse yada bir hata oluşup bilgisayarınız reset atsa bile tekrar başlattığınızda kaldırğı yerden devam edebiliyor. Ayrıca ftp sunucuları üzerinde çalışabilen özel komutlara da destek vermektedir. Read the rest of this entry »

PrimoPDF 5.1.0.2 Ücretsiz pdf oluşturucu

Program indir

PrimoPDF 5.1.0.2 Ücretsiz pdf oluşturucu
PrimoPDF 5.1.0.2 yazılımı en popüler elektronik kitap formatlarından birisi olan pdf formatları için geliştirilmiş olan ücretsiz bir programdır. Çalışmakta olduğunuz herhangi bir metin editöründe “yazdır” butonuna basarak belgelerinizi pdf olarak oluşturabilmenizi sağlar ve kullanım açısından oldukca pratiktir. Pdt oluşturmak için geliştirilen bu program sayesinde saniyeler içinde zaman kaybetmeden pdf oluşturabilirsiniz. Dosya güvenliğiniz için şifreleme desteği de sunan bu program 128bit gibi yüksek güvenlik olanağı sağlıyor. Ayrıca microsoft world, excell, notepad gibi birçok programla uyumlu olarak çalışabiliyor. Read the rest of this entry »

Web Sayfamizda Yasalara Aykiri illegal Herhangi Bir Yazilim Yoktur.
Editorleri Tarafindan Eklenmesine Kesinlikle Musade Edilmez.

Copyright @ 2005 - 2016 Kralprogrami.net Her Hakki Saklidir.