FBackup 4.4.218 Yedek alma ve geri yükleme programı

Program indir

FBackup 4.4.218 Yedek alma ve geri yükleme programı
FBackup 4.4.218 programı bilgisayarınıza yüklediğiniz bütün dosyaları en ince ayrıntısına kadar yedekleyebilen ve yedek dosyanızı kullanarak geriye yükleyebilen ücretsiz bir programdır. Kolay kullanılabilir bir arayüze sahip olan bu yedekleme programı içindeki sihirbazı ile bütün disklerinizi yada manuel olarak seçtiğiniz klasörleri kolayca yedekleyebilirsiniz. İlerki zamanlarda bilgisayarınızda veya sistem dosyalarınızda bir sorun oluştuğunda yedek dosyanızı kullanarak bilgisayarı yedeği aldığınız zamanki gibi aynen geriye getirebilirsiniz. Yedekleri ise zip formatında sıkıştırarak boyutlarını küçültür. Ayrıca yedeklerinize başka kişilerin erişmesini engellemek için şifre oluşturabilirsiniz. Pc format devrini ortadan kaldıran bu programı Kralprogram.org ziyaretcilerine öneriyoruz. Read the rest of this entry »

WinWatermark 2.9.3 Resimlere filigran ekleyen program

Program indir

WinWatermark 2.9.3 Resimlere filigran ekleyen program
WinWatermark 2.9.3 bilgisayarınıza yüklediğiniz resimlere (yazı yada resim şeklinde) filigran ekleyebilen kaliteli bir programdır. Bir klasörün içindeki bütün resimlere toplu halde istediğiniz bir metini yada logoyu kolayca ekleyebiliyor. kendiniz manuel olarak tek tek eklemek yerine bu program sayesinde binlerce resime hızlıca kendi filigranınızı ekleyebilirsiniz. Grafiklerde gölge efektleri, renk ayarlamaları, aydınlatıp karartma, font ayarlamaları, yeniden boyutlandırma ve döndürme gibi birçok seçenekleri kolayca yapabilmenizi destekler ve jpeg, gif, png ve bmp dahil olmak üzere birçok format üzerinde çalışabilmenize izin verir. Ayrıca proje olarak kaydetme seçeneği de vardır. Read the rest of this entry »

Spyware Doctor 2011 Casus yazılımları temizleyen program

Program indir

Spyware Doctor 2011 Casus yazılımları temizleyen program
Spyware Doctor 2011 programı bilgisayarınızın arkaplanında gizlice çalışan ve kişisel bilgilerinizi ele geçirmeye çalışan bütün casus programları kolayca temizleyebilen kaliteli bir programdır. gerçek zamanlı koruma sağlayarak internet trafiğinizi herzaman kontrol altında tutar ve herhangi bir casus uygulamaya rastladığında ortaya çıkar ve tehtiti engeller. Spyware, trojan, keylogger yada adware gibi bütün casus uygulamaları kolayca tespit eder ve güvenli bir şekilde bilgisayarınızdan temizler. Kötü niyetli uygulama kaldırma konusunda oldukca başarılı işlemler gerçekleştiren bu yazılım, internet tarayıcınıza eklenti ekleyerek popup tarzı istem dışı açılan reklam pencerelerini de engelleyebiliyor. Ayrıca windows 7, vista ve xp uyumlu olan bu program Türkçe desteklidir. Read the rest of this entry »

Avant Browser 2010 Build 116 İnternet tarayıcısı

Program indir

Avant Browser 2010 Build 116 İnternet tarayıcısı
Avant Browser 2010 Build 116 programı windows internet explorer uygulamasına alternatif olarak kullanabileceğiniz gelişmiş özellikleri bulunan popüler bir internet tarayıcısıdır. İstikrarlı ve hızlı çalışması ile binlerce kişinin kullandığı bir browser olmayı başarmıştır. İnternet explorer de bulunan özellikleri ve işlevleri aynen aktarıp web sitelerinde daha hızlı gezinebilmeniz için bir dizi özellikler eklemiştir. Aynı program arayüzünden farklı sekmeler halinde birçok web sayfasını gezinebilir, yazı ve resimleri büyültüp küçültebilir, favori sitelerinizi oluşturabilir, entegre edilmiş google arama kutusu ile hızlı arama yapabilirsiniz. Ayrıca otomatik form doldurma ve rss desteği de mevcuttur. Read the rest of this entry »

ExtractNow 4.48 Arşiv dosyası açma yazılımı

Program indir

ExtractNow 4.48 Arşiv dosyası açma yazılımı
ExtractNow 4.48 yazılımı birden fazla arşiv dosyasını açabilme yeteneği bulunan tamamen ücretsiz bir uygulamadır. Hızlı çalışabilen ve kolayca dosyaları çıkartabilen bu program winrar, winzip gibi popüler birçok dosya sıkıştırma programlarının oluşturduğu arşiv dosyalarını istediğiniz klasöre basitce çıkartabiliyor. Zip, rar, iso, tar, gz, bin, img, imz, ima, jar, ace, ve lhz gibi birçok sıkıştırılmış dosya biçimini tanıyabiliyor ve sürükleyip bırakma desteğiyle arşiv dosyalarını çıkartıyor. Basit arayüzü ile aynı anda birden fazla dosyayı çıkartan extractnow uyglaması windows görev çubuğuna ikon ekleyerek herzaman arşiv dosyalarını çıkartmaya hazır halde bekliyor. Ayrıca windows explorer üzerinden çalışabiliyor. Read the rest of this entry »

HDD Regenerator 2011 Harddisk onarma programı

Program indir

HDD Regenerator 2011 Harddisk onarma programı
HDD Regenerator 2011 programı mevcut harddisklerinizin hatalarını onarıp hasarlanmış bölümlerini kolayca tamir edebileceğiniz güçlü özelliklere sahip kaliteli bir programdır. Sabit disklerinizdeki kullanamadığınız bölümlerde bulunan kayıp veriler de kurtarmak için kullanabileceğiniz profesyonel bir disk senkronizasyon uygulamasıdır. Sabit diskler üzerinde %70 oranında bütün sorunları düzeltebileceğiniz bu program diskler yüzünden kaynaklanan veri kayıpları, kitlenmeler yada çeşitli sorunları önemli ölçüde giderebilrisiniz. Bad sektör denilen fiziksel harddisk hatalarını da hızlıca tespit etme özelliği mevcuttur. Aynı zamanda manyetik hataları da başarılı şekilde onarabilme yeteneğine sahip olan bu program Fat ve Ntfs bölümleriyle uyumlu çalışabilmektedir. Ayrıca bootable diskleri oluşturarak daha windows başlamadan bilgisayarınızı cd üzerinden çalıştırıp kolayca tamir edebilirsiniz. Read the rest of this entry »

VLC Media Player VideoLAN 1.1.3 Video oynatıcı

Program indir

VLC Media Player VideoLAN 1.1.3 Video oynatıcı
VLC Media Player programını dünyanın en kaliteli video oynatma yazılımıdır diye bahsetsek fazlada abartmamış oluruz. Bu program videolarınızı sorunsuz şekilde oynatıp resmen görüntü şöleni sunmaktadır. İnternetten indirirken yarım kalan videoları dahi oynatabilme gibi üstün özelliği bulunan vlc player, herhangi bir codec gereksinimi olmadan bütün videoları oynatabilir. Beklentilerinizin üzerinde özellikler sunmaktadır. Örneğin izlediğiniz filmlerde görüntü ve ses kaymalarını düzeltebilirsiniz. Videoları yavaş/hızlı yada kare kare görüntüleyebilir, videolara kendi logolarınızı yapıştırabilir ve hatta seçtiğiniz kısımları keserek bilgisayarınıza kayıt edebilirsiniz. Sesleri gelişmiş ekolayzır desteğiyle istediğiniz gibi ayarlayabilir, Videonun boyutunu ekranınıza göre uzatabilir, internetten canlı yayın akışlarını izleyebilir, bir pencerede birden fazla videoyu aynı anda izleyebilirsiniz. Ayrıca tamamen ücretsiz dağıtılan ve her tür sistemde çok hızlı çalışabilen vlc media player Türkçe desteklidir. Read the rest of this entry »

Oops!Backup 3.0 Otomatik dosya yedekleme aracı

Program indir

Oops!Backup 3.0 Otomatik dosya yedekleme aracı
Oops!Backup 3.0 aracı bilgisayar yedekleme işlemlerini otomatik olarak yapabilen pratik bir programdır. Sabit disklerde istediğiniz bölümlerin yada bütün disklerin otomatik olarak belirlediğiniz zaman dilimi içinde yedeklenmesini sağlayabilirsiniz. Sonra bilgisayarda bir sorun oluştuğunda yedek dosyasını kullanarak sistemi aynen geriye getirebilirsiniz. Sizin birşey yapmanıza gerek kalmadan programa ayarlama yaptıktan sonra geri kalan işlemleri kendisi halleder. Yedek dosyasını da sıkıştırma yaparak disklerden boş alan kazanmanızı sağlar. Ayrıca isterseniz program bilgisayarınızı sürekli yedekler ve virüs bulaştığında yada bir belgeyi kaybettiğinizde kolayca geriye getirebilmenize yardımcı olur. Read the rest of this entry »

NOD32 Antivirus 4.2.64.12 Anti-Virüs programı

Program indir

NOD32 Antivirus 4.2.64.12 Anti-Virüs programı
NOD32 Antivirus 4.2.64.12 uygulaması bilinen en kaliteli anti-virüs programlarından birisidir. Bilgisayarınızada haberiniz olmadan gizlice çalışan virüs, trojan, spyware, adware, malware ve bunlara benzer birçok zararlı uygulamayı tespit ederek güvenle siler. Sabit diskleriniz de a dan z ye kapsamlı şekilde tarama yapar ve bütün virüsleri temizler. Aynı zamanda internette gezinti yaparken sitelerden bulaşan kötü niyetli nesneleri de engeller. Gerçek koruma sağlayarak internetinizi kontrol altına alır ve gelen giden paketleri inceler ve virüs bulduğunda ortaya çıkarak tehtiti ortadan kaldırır. Ayrıca fazla bilgisayar ve sisteminizi kasmadan ve hızlıca çalışır. Read the rest of this entry »

Recover My Files 4.6.6.884 Veri kurtarma yazılımı

Program indir

Recover My Files 4.6.6.884 Veri kurtarma yazılımı
Recover My Files 4.6.6.884 yazılımı disklerinizden hata sonucunca yada bilerek sildiğiniz dosyaları geri getirmeye yarayan kullanışlı ve pratik bir programdır. Bazen hepimizin başına gelir ve bizim için önemli bir belgeyi, resimi yada videoyu yanlışlıkla bilgisayardan silmiş olabiliriz ve hatta geridönüşüm kutusundan da boşaltıp windows üzerine format bile atmış olabiliriz. Kaybolan verileri kurtarmak için birçok para harcadığımız zamanlar bile olabilmektedir. Fakat bu program sabit diskleri en ince detaylarına kadar tarar ve kurtarılması olası olan verileri listeler ve hızlıca kurtarabilmenizi sağlar. Yetenekli özelliklere sahip olan bu yazılım kendi akıllı sistemiyle oldukca başarılı işlemler gerçekleştiriyor. Read the rest of this entry »

Web Sayfamizda Yasalara Aykiri illegal Herhangi Bir Yazilim Yoktur.
Editorleri Tarafindan Eklenmesine Kesinlikle Musade Edilmez.

Copyright @ 2005 - 2016 Kralprogrami.net Her Hakki Saklidir.