cFosSpeed 6.02 İnterneti hızlandıran program

Program indir

cFosSpeed 6.02 İnterneti hızlandıran program
cFosSpeed 6.02 programı yetersiz kalan ve bazı durumlarda kitlenmelere sebep olan internet bağlantınızı, kendi özel teknolojisi ile hızlandırıp daha kararlı ve maksimum performanslı bir internet bağlantınızın olmasını sağlıyor. Standart windows ağ bağlantısı ayarlarında değişiklik yaparak eskisine oranla %100 e varan hızlandırma yapıyor. Aynı zamanda internette gelen ve giden paketleri dengeliyor. Modem ping süresini ayarlıyor ve kitlenmeleri engelliyor. İnternetten bir dosya indirirken aynı anda upload yapıyorsanız ve başka bir işlem yapmak istediğinizde size özel hat bölümü açıyor ve kesintisiz işlem yapabilmenizi sağlıyor. Ayrıca internet hızınızı da anlık olarak ölçüp grafikler halinde rapor sunuyor. Read the rest of this entry »

FeedDemon 3.5.0.3 Rss okuyan program

Program indir

FeedDemon 3.5.0.3 Rss okuyan program
FeedDemon 3.5.0.3 programı web sitelerindeki rss yayınlarını hızlıca okuyabilen kolay kullanımlı bir programdır. İnternette herzaman ziyaret ettiğiniz sitelerin rss adreslerini eklediğinizde tekrardan sitelere giriş yapmanıza gerek kalmadan eklenen yeni haberleri yada konuları bilgisayarınızın masaüstünden pratik bir şekilde takip edebilirsiniz. Birçok haber sitesine girip tek tek bütün sayfaları dolaşmanıza gerek kalmadan web sayfaların xml destekli rss adreslerini bu programa ekleyerek bütün haberlerin size ulaşmasını sağlayabilirsiniz. Web sitelerini kategorilere ayırabilir, Rss okuma zamanlamasını ayarlayabilir, metinler içinde arama yapabilirsiniz. İnternet alışkanlıklarınızı değiştirmeye ve işlemlerinizi büyük ölçüde kolaylaştıran bu programın içinde popüler birçok yabancı sitenin rss adresi eklenmiştir. İsterseniz hepsini silebilir, yenilerini ekleyebilir yada düzenleyebilirsiniz. Ayrıca favoriler oluşturma gibi birçok özelliği mevcuttur. Read the rest of this entry »

F-Secure Internet Security 2011 Antivirüs programı

Program indir

F-Secure Internet Security 2011 Antivirüs programı
F-Secure Internet Security 2011 10.50 programı bilgisayarınızı internet üzerinden gelebilecek virüs, trojan yada spyware gibi kötü niyetli uygulamalara karşı tam koruma sağlayan ve bilgisayarı yormadan kolayca virüsleri temizleyebilen kaliteli bir antivirüs programıdır. İnternet tarayıcınız ile gezindiğiniz sitelerin güvenli olup olmadığını kontrol eder ve zararı içerik taşıyan web sayfalarını engelleyerek sisteminizin zarar görebilmesini engellemektedir. Hatta çocuklarınızın istenmeyen sitelere giriş yapabilmesini de engelleyebilir. Program yapımcısının geliştirdiği deepguard teknolojisi sayesinde normalde tespit edilemeyen birçok virüsü kolayca bulup sistemden kaldırır. Aynı zamanda güvenlik duvarı vazifesi görerek çeşitli saldırıları engeller. Ayrıca hızlı tarama, kolay kullanım, gerçek zamanlı koruma ve otomatik güncelleme gibi özellikleri mevcuttur. Read the rest of this entry »

Skype 5.0.0.123 Görüntülü ve sesli sohbet programı

Program indir

Skype 5.0.0.123 Görüntülü ve sesli sohbet programı
Skype 5.0.0.123 programı sayesinde internet üzerinden tanıdığınız yada tanımadığınız kişiler ile görüntülü yada sesli olarak sohbet edebilirsiniz. Aynı zamanda dünya üzerindeki bütün cep veya sabit telefonları küçük bir ücret ile arayabilirsiniz. Bunu yapabilmeniz için size lazım olan sadece microfon ve hoperlördür. İstediğiniz numarayı arayıp anında görüşmeye başlayabilirsiniz. Skype uygulamasını bilgisayarınıza ilk kurduğunuzda üyelik isteyecektir ve 1 dakikada üye olup nickiniz ile giriş yapabilecek ve bölgelere yada cinsiyete göre çeşitli aramalar yapıp yeni arkadaşlıklar kurabilir, kendi dostlarınızın nicklerini ekleyerek görüntülü ve sesli görüşebilirsiniz . Aynı zamanda yazılı olarak da görüşüp dosya paylaşımı yapabilmenize de olanak sağlayan skype ile oldukca net bir şekilde videolu görüşmeler yapabilirsiniz. Ayrıca konferanslar yapıp gurup halinde iletişim sağlayabilirsiniz. Normal bir bilgisayarda dahi sorunsuz çalışabilen bu program türkçe destekli olup tamamen ücretsizdir. Read the rest of this entry »

Adobe Premiere CS5 5.0.2 Video düzenleme programı

Program indir

Adobe Premiere CS5 5.0.2 Video düzenleme programı
Adobe Premiere CS5 5.0.2 programı video düzenleme işlemlerinde profesyonel çözümler üreten oldukca kaliteli ve kategorisinde dünya lideri bir programdır. Videolarınızda hertürlü değişikliği kolayca yapabileceğiniz bu program, birçok televizyon kanalında ve sinema çekimlerinde kullanılan ve yüksek çözünürlüklü videolarda kolayca çalışma yapılabilen üstün özelliklere sahip bir yazılımdır. Adobe nin ürettiği bu müthiş yazılım sayesinde videolarınıza istediğiniz efekti kolayca verebilir, videodan sesleri ayırıp istediğiniz sesi ekleyebilir, filgran ekleyebilir, diğer formatlara dönüştürebilir, video montajlar yapabilir ve kısacası videonun kalitesini bozmadan yüksek çözünürlükte çalışmalar yapabilirsiniz. Read the rest of this entry »

Web Sayfamizda Yasalara Aykiri illegal Herhangi Bir Yazilim Yoktur.
Editorleri Tarafindan Eklenmesine Kesinlikle Musade Edilmez.

Copyright @ 2005 - 2016 Kralprogrami.net Her Hakki Saklidir.