Facebook video arama ve indirme programı

Program indir

Facebook video arama ve indirme programı
Bu program dünyanın en popüler sosyal paylaşım sitesi facebook için hazırlanmış olan video indirme ve arama programıdır. İstediğiniz bir videoyu facebook.com sitesi üzerinden aratabilir ve hızlı bir şekilde bilgisayarınıza indirebilirsiniz. Videoları indirirken aynı anda izleyebilme özelliği de mevcut olan muhteşem bir uygulamadır. Facebook’a giriş yapmanıza gerek kalmadan program üzerinde kelimeyi yazarak kolayca arama yaptırabilir ve beğendiğiniz videoları yükleyebilirsiniz. Daha önce indirdiğiniz videoları kayıt altında tutabilirsiniz. Türkçe desteği de sunan bu yazılımı kullanmak için okuma yazma bilmeniz yeterlidir. Ayrıca tamamen ücretsizdir. Read the rest of this entry »

VueScan 8.6.63 Tarayıcı programı

Program indir

VueScan 8.6.63 Tarayıcı programı
VueScan 8.6.63 dünyanın en popüler tarayıcı programıdır. Bu yazılım fotoğrafçılar, ev kullanıcıları yada tarama hizmeti veren firmalar tarafından oldukca yaygın bir şekilde kullanılmaktadır. VueScan muhteşem renk dengesindee ve değerlerinde yüksek kalitede tarama yapmaktadır. Bunu yapabilmeniz için bilgisayarınıza tarayıcı (scanner) cihazı takılı olması gerekiyor ve sürücülerinin windows’a kurulması gerekmektedir. Program ise otomatik olarak tarayıcıyı algılıyor ve resim, belge yada neyi isterseniz en iyi kalitede görüntüyü bilgisayarınıza aktarıyor. Ayrıca oldukca güçlü özellikler bulunan bu uygulama gelişmiş birçok seçenek sunmaktadır. Read the rest of this entry »

Archivarius 3000 4.36 Gelişmiş arama programı

Program indir

Archivarius 3000 4.36 Gelişmiş arama programı
Archivarius 3000 4.36 yazılımı yetersiz gelen windows arama özelliğine alternatif olarak hazırlanmış gelişmiş bir arama yapma programıdır. Bu yazılım ile bilgisayarınızın a dan z ye en ince ayrıntısına kadar istediğiniz kelimeyi, dosya adını, rarihlere göre, buyutlara yada formatlara göre arayabilir ve ulaşmak istediğiniz veriye anında erişebilirsiniz. Txt gibi okunabilir belgeler için de istediğiniz kelimeyi arayabilen bu program cd-dvd sürücüleri, e-postalar yada yerel ağ bağlantısı üzerinden arayabilme özelliği de sunuyor. Aynı zamanda arama sihirbazı ile karmaşık olan bilgisayarlar için bulamadığınız dosyalara bile kolayca ulaşabilrisiniz. Read the rest of this entry »

RSSOwl 2.0.6 Rss okuyucusu

Program indir

RSSOwl 2.0.6 Rss okuyucusu
RSSOwl 2.0.6 uygulaması rss uyumlu olan web sitelerden veriler toplayarak bilgisayarınıza kolayca aktarabilen ve görüntüleyen ücretsiz bir programdır. Xml tabanlı çalışan rss yayınlarını masaüstünüze kolayca getirebiliyor. Örnek verecek olursa bir haber sitesinin rss link adresini bu programa eklerseniz en son eklenen haberleri anında okuyabilirsiniz. Yada herzaman takip ettiğiniz forumlar, bloglar yada portalların rss adreslerini ekleyerek en güncel bilgilere ulaşabilirsiniz. Kategoriler halinde listeler oluşturma seçeneği olan bu program sınırsız url ekleyebilmenizi destekliyor. Ayrıca veriler için arama yapma, favori oluşturma gibi özellikleri de bulunuyor. Read the rest of this entry »

Wise Registry Cleaner 5.72 Kayıt defteri düzenleyicisi

Program indir

Wise Registry Cleaner 5.72 Kayıt defteri düzenleyicisi
Wise Registry Cleaner 5.72 programı windows işletim sistemlerinin en önemli bölümlerinden birisi olan kayıt defterindeki geçersiz ve hatalara neden olan girdileri temizleyerek bilgisayar performansını artıran kaliteli bir yazılımdır. Bilgisayarınınızı kapsamlı olarak en güvenli şekilde tarama yaparak sorunlu olan verileri tespit eder ve tek bir tuş ile kolayca temizleyebilmenizi sağlar. Wise Registry, yanlış yazılan veya eksik olan bilgileri anında bulur ve çözüm için seçenekler sunar. İster manuel isterseniz otomatik olarak işlemi gerçekleştirebilir. Ayrıca sildiği verileri yada yaptığınız değişiklikleri geri alma seçeneği de mevcuttur. Read the rest of this entry »

Express Burn 4.39 Cd-Dvd yazıcı

Program indir

Express Burn 4.39 Cd-Dvd yazıcı
Express Burn 4.39 yazılımını kullanarak bilgisayarınızdaki dosyaları cd ve dvd yazıcınız ile yazdırabilirsiniz. Nero gibi ücretli programlara alternatif olarak tamamen ücretsiz olarak kullanabileceğiniz bu program hem kolay hemde oldukca hızlıdır. Ses, video ve data cd’leri oluşturabilirisiniz. Blu-ray desteği de sunan bu program sorunsuz bir şekilde baskılar yapmaktadır. Yazma hızını da ayarlayabilrisiniz. Bunun yanısıra .iso kalıp dosyaları oluşturarak daha sonra yakmak için hazırlayabilirsiniz. Mevcut olan .iso dosyalarını da kolayca programa ekleyebilirsiniz. Ayrıca basit bir arayüzü olduğu için herkez kolayca kullanabilir. Read the rest of this entry »

Titan FTP Server 8.22 ile ftp sunucusu kurmak

Program indir

Titan FTP Server 8.22 ile ftp sunucusu kurmakTitan FTP Server 8.22 Build 1205 oldukca güçlü özelliklere sahip kaliteli bir ftp sunucusudur. Bu program ile evinize yada ofisinize ftp sunucusu kurabilir ve yüklediğiniz dosyaları internet üzerinden bütün dünya ile paylaşıma açarak başkalarının yüklemesini sağlayabilirsiniz. Windows ortamında sorunsuz çalışabilen bu yazılım birden fazla ftp hesapları hazırlayıp farklı ip adresleriyle bağlantılar oluşturabiliyor. Ftp dosyalarınıza erişim yapabilmek için şifreleme yapabilme özelliği de mevcuttur. Kayıtları log tutarak sizlere raporlar sunabiliyor. Ayrıca bantvith genişliğini ayarlama, disk kotasını limitleme ve uzaktan bağlantı seçenekleri de bulunmaktadır. Read the rest of this entry »

Windows Live Messenger 2011 Türkçe

Program indir

Windows Live Messenger 2011 Türkçe
Windows Live Messenger 2011 versiyonu Türkçe olarak yayınlandı. Bu program bilindiği üzere dünyanın lider sohbet ve iletişim programlarından birisidir. Msn hesabınıza eklediğiniz herkez ile anlık olarak görüntülü, sesli yada yazılı olarak mesajlaşabilirsiniz. Arkadaşlarınızla sohbet yaparken aynı zamanda resim, ses ve video gibi media dosyalarını da paylaşabilirsiniz. Web kameranızı kullanarak HD kalitesinde canlı görüşmeler yapabilirisiniz. Bu yeni sürümde video ve ses kalitesinde geliştirmeler yapılmış ayrıca sosya medya desteği sunan bu program Facebook gibi popüler ağlara durum güncelleştirmeleri özelliği eklenmiştir. Read the rest of this entry »

USB Image Tool 1.57 Disk yedekleme programı

Program indir

USB Image Tool 1.57 Disk yedekleme programı
Usb image tool 1.57 yazılımı usb üzerinden çalışan flash bellekler için geliştirilen kolay kullanıma sahip ücretsiz bir disk yedekleme programıdır. Flash disklerdeki verilerinizin istenmeyen bir hata sonucunda kaybolmaması için bu küçük boyutlu uygulama ile yedeklemenizi öneriyoruz. Disklerin kapasitesinin limiti olmadan bütün verilerin yedeğini almaktadır. Dosya yedeklerinizi yüksek oranda sıkıştırma yaparak boyutlarının azalmasını ve fazla yer kaplamamasını sağlar. Yedek dosyanızı kullanarak yedeklediğiniz verileri hızlı bir şekilde flashbeleğe geri yükleyebilirsiniz. Ayrıca flashdiskler hakkında detaylı bilgiler vermektedir. Read the rest of this entry »

Axoft Kasa Takip Programı 1.0

Program indir

Axoft Kasa Takip Programı 1.0
Axoft kasa takip programı, küçük ve orta boyutlu işletmeler için hazırlanan ücretsiz bir programdır. Firmanızın yada işletmenizin bütün parasal hareketlerini bu yazılım ile takip edebilirsiniz. Kasa giriş ve çıkışlarını, devir kayıtlarını kolayca yapabilir ve raporlar halinde çıktı alabilirsiniz. Birçok kasa kayıdı açıp kasalar arasında transferler yapabilirsiniz. Satış dekont kayıtlarını kullanarak cari hesaplarınız arasında bakiyeleri düzenleyebilirsiniz. Axoft’un ürettiği çek senet ve fatura modülleri ile beraber sorunsuz çalışabilen bu program kasa işlemlerinizde ciddi oranda kolaylık sağlamaktadır. Ayrıca Çek & Senet modüne eklenmiş verilerin tahsilat işlemlerini de bu kasa takip programından yapabilirsiniz. Read the rest of this entry »

Web Sayfamizda Yasalara Aykiri illegal Herhangi Bir Yazilim Yoktur.
Editorleri Tarafindan Eklenmesine Kesinlikle Musade Edilmez.

Copyright @ 2005 - 2016 Kralprogrami.net Her Hakki Saklidir.