NOD32 AntiVirus 4.2.71 Anti-virüs programı

Program indir

NOD32 AntiVirus 4.2.71 Anti-virüs programı
NOD32 AntiVirus 4.2.71 sürümü bugün yayınlandı. Eset Nod32 bilindiği gibi bilgisayarınızı virüslere karşı koruyan kaliteli bir antivirüs programıdır. Akıllı özellikleri ile neredeyse bütün virüsleri kolayca tespit edebiliyor. Tepit ettiği virüsleri ise sistemden kolayca kaldırabiliyor. Aktif olan yerleşik koruma sistemi ile internet veri akışını ve yüklediğiniz bütün dosyaları kontrol ediyor. Bir virüse rastlarsan isteğinize göre anında silebiliyor. Virüslere karşı etkin mücadele eden nod32 bilgisayarınızı tam anlamıyla koruma altına almaktadır. Oldukca hafif bir yapıda olduğu için bilgisayarı kasmadan ve bellek harcamadan çalışmaktadır. Ayrıca trojan, spyware, malware, rootkid, truva atı, keylogger gibi bilinen yada bilinmeyen bütün tehlikeli uygulamalara karşı tam koruma sağlıyor. Read the rest of this entry »

GetRight 6.5 Hızlı dosya indirme programı

Program indir

GetRight 6.5 Hızlı dosya indirme programı
Getright 6.5 programı internet üzerinden daha hızlı dosya indirmenize imkan sağlayan kaliteli bir doswnload yöneticisidir. Dosyaları parçalayıp indirdiği için maksimum hızlarda yüklenmesini sağlamaktadır. Bir dosyayı indirirken elektirik gitse yada herhangi bir neden yüzünden bilgisayarınız kapansa dosya indirme işlemine kaldığı yerden devam edebiliyor. İnternet explorer, Firefox, Opera ve Chrome gibi web tarayıcıları ile uyumlu çalışabilen getright, hem güçlü hemde kullanımı kolay bir uygulamladır. Aynı anda sınırsız dosyayı indirebilen bu program, Http, https, ftp, ftps ve bittorrent desteği sunuyor. Read the rest of this entry »

CCleaner 3.03.1366 Bilgisayar temizleme programı

Program indir

CCleaner 3.03.1366 Bilgisayar temizleme programı
CCleaner 3.03.1366 programı üstün özelliklere sahip ücretsiz bir bilgisayar temizleme programıdır. İnternette gezindiğiniz sitelerin sabit disklerinizde bıraktı bütün izleri hızlı bir şekilde temizler. Windows’u daha hızlı çalıştırabilmek için sabit disklerinizdeki gereksiz dosyaları siler. Bunun yanısıra popüler birçok programın kullanımından doğan çöp niteliindeki verileri siler. Ayrıca windows başlangıcında çalışan programları kapatabilir, windows kayıt defterini tamir edebilir ve yüklediğiniz programları da tek tıklamayla silebilmenizi sağlar. Oldukca başarılı işlemler gerçekleştiren bu program türkçe desteklidir. Read the rest of this entry »

StudioLine Photo Basic 3.70.27 Fotoğraf düzenleme

Program indir

StudioLine Photo Basic 3.70.27 Fotoğraf düzenleme
StudioLine Photo Basic 3.70.27 yazılımı kapsamlı ve ücretsiz bir fotoğraf düzenleme programıdır. Gelişmiş özellikleri ile resimlerinizde istediğiniz birçok düzenlemeyi kolaylıkla yapabilirsiniz. Fotoğrafların kalitesini bozmadan yüksek kalitede çıktılar alabilirsiniz. Klasör içindeki resimlere toplu şekilde tanıtım yazıları yada logolar ekleyebilirsiniz. Resimleri e-mail ile göndermek için boyutlarını küçültebilir. Resimlerden slayt yapabilir ve internet sitelerine yüklemek için galeriler oluşturabilirsiniz. Program içinden cd-dvd cihazınız ile yazdırabilir, düzenleyebilir, yeni resimler hazırlayabilir, döndürebilir, kesebilir vs.. birçok işlemi kolayca yapabilirsiniz. Ayrıca program çift monitör ile çalışabilmeniz için destek sunmaktadır. Read the rest of this entry »

XAMPP 1.7.4 Web sunucusu kurma programı

Program indir

XAMPP 1.7.4 Web sunucusu kurma programı
XAMPP 1.7.4 programı bilgisayarınızı web sunucusu haline getirip dosyalarınızı internete yayınlamanıza olanak sağlayan ücretsiz bir programdır. Php programlama dili üzerinde çalışabilen bu program, php ve html gibi dosyalarınızı web üzerinden yayınlamanıza imkan sağlıyor. Normal hosting servisleri gibi bilgisayarınızadan uzaktan erişim yapabilirsiniz. Kurulum yaptığınızda phpmyadmin, Apache 2.2.12, PHP 5.3.0, Webalizer 2.21-02, FileZilla FTP Server 0.9.32, msmtp 1.4.17 ve buna benzer birçok yardımcı uygulamayı otomatik olarak kurmaktadır. Read the rest of this entry »

Anti-Trojan Elite 5.3.1 Trojan temizleme programı

Program indir

Anti-Trojan Elite 5.3.1 Trojan temizleme programı
Anti-Trojan Elite 5.3.1 programı bilgisayarınıza bulaşan trojanları hızlı bir şekilde temizleyen kaliteli bir yazılımdır. Yalnız trojanları değil ! spyware, malware, truva atı ve keylogger türündeki birçok zararlı uygulamayı da tespit ederek bilgisayarınızdan temizler. Anti-Trojan yazılımı şu anda 55.000 civarında kötü niyetli uygulamaları tanıyabiliyor. Yerleşik koruma sistemi olduğu için internette gezinirken bir zararlı veriye rastladığında anında bloke edebiliyor. İnternet bağlantınızı sürekli denetliyor ve bu sayede gelen/giden paketleri inceliyerek güvenliğinizi sağlıyor. Ayrıca sabit disklerinizi kapsamlı olarak tarama yapıyor ve bulduğu riskli uygulamaları silerek güvenliğinizi en üst seviyede tutuyor. Read the rest of this entry »

RoboForm 7.1.7 Otomatik form doldurma programı

Program indir

RoboForm 7.1.7 Otomatik form doldurma programı
RoboForm 7.1.7 dünyanın en popüler otomatik form doldurma programıdır. Hepimizin de bildiği gibi internet üzerinde en yorucu işlerden birisi de form doldurmaktır. Web sitelerinde gezinti yaparken üyelik bilgilerini doldurma, adres bilgisi girmek, şifre yada çeşitli hesaplara giriş yapmak için herzaman form doldurmak zorunda kalıyoruz ve klavyemiz ile bunu yapmak çok yorucu olabiliyor. Fakat roboform programı daha önceden kayıt yaptığımız bilgileri kullanarak tek bir tıklamayla tüm formları doldurarak büyük zaman tasarrufu sağlıyor. İşlemlerimizi oldukca kolaylaştırıyor. İnternet explorer, firefox, opera ve chrome gibi tarayıcılar ile uyumlu çalışabiliyor. Aynı zamanda form bilgilerimize başkalarının ulaşmasını önlemek için şifre ekleyebiliyorsunuz. Read the rest of this entry »

GroupMail Free Edition 5.2.0.88 Toplu mail programı

Program indir

GroupMail Free Edition 5.2.0.88 Toplu mail programı
GroupMail Free Edition 5.2.0.88 programı mevcut e-mail listenizi kullanarak toplu bir şekilde posta gönderebileceğiniz ücretsiz bir yazılımdır. Arkadaşlarınıza yada tanıdıklarınıza tek tek mail göndermek yerine bu programla toplu olarak herkeze birden mail gönderebilirsiniz. Adres listelerinizi oluşturabilir, Gruplar oluşturup listenize herzaman tek tıklamayla ulaşabilirsiniz. Duyuru yapacağınız bir haber yada mesaj olursa hiç bekelemen herkeze mail göndermeye başlayabilirsiniz. Ayrıca smpt ve dns desteği üzerinden çalışabilen bu program e-mail gönderme işinizi büyük ölçüde rahatlatacak nitelikte. Read the rest of this entry »

Registry Winner 6.2 Kayıt defteri düzenleyicisi

Program indir

Registry Winner 6.2 Kayıt defteri düzenleyicisi
Registry Winner 6.2 programı zamanla yavaşlayan bilgisayarlar için hızlandırmaya yönelik işlemler yapan ve windows kayıt defterini düzenleyerek daha fazla performans almanızı sağlayan güçlü bir uygulamadır. Bilgisayarınıza uzun süredir format atılmadı ise windows işletim sistemin en önemli bölümü olan kayıt defterine aşırı yük biner. Hızda yavaşlamalar görülür. Bunun sebeplerinden birisi de kayıt defterindeki hatalar ve gereksiz girdilerdir. Registry Winner ise gereksiz olan verileri temizliyor ve hatalar varsa tamir ediyor. Bilgisayarınızı saniyeler için tarama yapıyor ve sorun yaratan bütün işlemleri tespit ediyor ve tek tıklamayla hepsini düzenliyor. Bilgisayarınızda kitlenme, reset atma, donma ve mavi ekran hataları mevcut ise denemenizi tavsiye ederiz. Ayrıca türkçe desteklidir. Read the rest of this entry »

PhotoFiltre 6.5.1 Fotoğraf düzenleme programı

Program indir

PhotoFiltre 6.5.1 Fotoğraf düzenleme programı
PhotoFiltre 6.5.1 programı resimleriniz üzerinde birçok değişik düzenlemeyi yapabileceğiniz ücretsiz bir fotoğraf düzenleme programıdır. Fotoğraflarınıza programın içindeki hazır efektleri uygulayarak şahane görünümler verebilrisiniz. Resimlerdeki aydınlatma, karartma, bulanıklaştırma, rötüş yapma, kesme, yapıştırma ve kolyapama gibi birçok işlemi kolayca yapabilmenize imksan tanıyor. Paint kadar hafif olan bu program pc’yi kasmadan çalışıyor. Parayla satılan programların yaptığı işlemleri photofiltre ile tek bir tıklamayla ücretsiz yapabiliyorsunuz. Read the rest of this entry »

Web Sayfamizda Yasalara Aykiri illegal Herhangi Bir Yazilim Yoktur.
Editorleri Tarafindan Eklenmesine Kesinlikle Musade Edilmez.

Copyright @ 2005 - 2016 Kralprogrami.net Her Hakki Saklidir.