Desktop Activity Recorder – Ekran videosu çekme programı

Program indir

Desktop Activity Recorder - Ekran videosu çekme programı
Desktop Activity Recorder 2.1 programı bilgisayarınızın ekranında yaptığınız etkinliklerin ve işlemlerin videolarını kayıt altına almaya yarayan ücretsiz bir yazılımdır. Yapmış olduğunuz mause hareketlerini yada kısacası tüm işlemlerin videsunu çeker. Videoları ise avi yada swf formatında kayıt yapmanıza imkan tanır. Ekrandaki bir pencereyi yada manuel olarak seçim yaparak ekranın bir bölümünün videosunu kaydedebilirsiniz. Mikrofonunuz aracılığı ile de sesleri de kaydeden bu uygulama sayesinde tanıtımlar hazırlayabilir, videolu dersler yapabilir, yaptığınız işlemleri başkalarına izletebilir yada swf dosyası yaparak sitenize ekleyebilirsiniz. Ayrıca kullanımı oldukca basittir. Read the rest of this entry »

Orbit Downloader 4.0.0.7 Hızlı dosya indirici

Program indir

Orbit Downloader 4.0.0.7 Hızlı dosya indirici
Orbit Downloader 4.0.0.7 Final yazılımı internetten hızlı dosya indirmek için tercih edilen en kaliteli programlardan birisidir. Tamamen ücretsiz olarak sunulan bu uygulama %500 oranında hızlı dosya indirme imkanı sağlamaktadır. Dosyaları parçalayarak indirdiğinden dolayı maksimum internet hızına ulaşabilmenizi sağlıyor. Http, https, ftp, mms ve rtsp gibi birçok protokolü destekleyerek internet üzerinde gördüğünüz bütün dosyaları hızlıca indirebiliyor. Birden fazla dosyayı aynı anda download yapabilme özelliğide sunan bu program yarım kalan dosyalarıda kaldığı yerden tekrar yükleyebiliyor. Ayrıca youtube, rapidshare, myspace gibi popüler birçok siteyi desteklemektedir. Read the rest of this entry »

Gmail Notifier – Google e-mail kontrol programı

Program indir

Gmail Notifier - Google e-mail kontrol programı
Gmail Notifier programı google’nin ücretsiz e-mail servislerinden birisi olan gmail posta hesaplarınızı masaüstünüzden kolayca kontrol edebilmeniz için geliştirilen ücretsiz bir uygulamadır. Bilgisayarınızda sistem çubuğuna yani sağ alt köşesine yerleşerek herhangi bir posta geldiğinde size uyarı verir ve sizi bilgilendirir. Herzaman web tarayıcılar ile giriş yapmanıza gerek kalmadan otomatik olarak e-mail hesabınızı kontrol eder. Gelen ve giden postaları görebilir, birden fazla hesap ekleyebilir, postaları silebilir, okunmadı olarak işaretleyebilir ve bir posta geldiğinde sesli olarak uyarı verebilir. Read the rest of this entry »

Flash Decompiler Trillix 5.1.1140 SWF & FLA dönüştürücü

Program indir

Flash Decompiler Trillix 5.1.1140 SWF & FLA dönüştürücü
Flash Decompiler Trillix 5.1.1140 programı swf türündeki animasyon dosyalarını fla (flash) formatına dönüştürebilen pratik bir uygulamadır. Basit bir sekilde swf dosyası içersindeki resimleri, sesleri, videoları yani kısacası bütün objeleri ayrı ayrı kayıt yapabilirsiniz. Bu yazılım aynı zamanda flash videoları popüler avi ve fla formatına dönüştürebiliyor. Dosya içersindeki sesleri wav yada mp3 formatında, resimleri ise jpg, png, bmp, metinleri ise txt, rtf yada html formatlarında kayıt yapabiliyor. Düzenlemek istediğiniz flash dosyalarını bu program sayesinde kolayca ayıklayabilir, dönüştürebilir yada editleyebilirsiniz. Read the rest of this entry »

Core FTP Lite 2.1.1673 Ücretsiz ftp programı

Program indir

Core FTP Lite 2.1.1673 Ücretsiz ftp programı
Core FTP Lite 2.1.1673 yazılımı tamamen ücretsiz olarak sunulan gelişmiş özeliklere sahip kaliteli bir ftp (file transfer protocol) programıdır. Genellikle webmasterlerin işine yarayan bu program ile sunucularınız arasında bağlantı kurabilir ve dosyalarınızı kolayca upload edip download yapabilirsiniz. Aynı anda birden fazla dosyayı gönderebilir ve ftp sunucusu üzerinde çalıştırılabilen özel komutları bu yazılım sayesinde kolayca yapabilirsiniz. Sürükleyip bırakma, ftp hostinginizde klasör oluşturma, silme ve kopyalama gibi birçok işlemi hızlı bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Bantvith kontrolü, .htaccess dosyasını etitleme, kaldığı yerden tranfer işlemine devam edebilme gibi birçok özelliği mevcuttur. Read the rest of this entry »

Notepad2 4.2.25 RC3 Gelişmiş Not defteri

Program indir

Notepad2 4.2.25 RC3 Gelişmiş Not defteriNotepad2 4.2.25 RC3 uygulaması gelişmiş özelliklere sahip ücretsiz bir not defteri programıdır. Windows notepad uygulamasına alternatif olarak kullanabileceğiniz bu program hem pratik hemde oldukca hızlıdır. Aynı pencere üzerinden tab sekmeleri açarak birçok belgeyle çalışmanıza olanak sağlar. Sayısız programlama dilini destekler ve çalıştığınız dosyaları kolayca açabilir. Programlama yaparken dilleri otomatik tanıyarak vurgulama yapar ve renklendirir. Belge içindeki metinleri komple hızlıca değiştirmek için replace özelliği bulunuyor. Yazıları yakınlaştırıp uzaklaştırma, sürükleyip bırakma vs.. gibi birçok faydalı özelliği mevcuttur. Ayrıca küçük boyutludur ve kurulum gerektirmeden çalışır. Read the rest of this entry »

Sweet Home 3D 3.1 Bedava 3 boyutlu ev çizim programı

Program indir

Sweet Home 3D 3.1 Bedava 3 boyutlu ev çizim programı
Sweet Home 3D 3.1 programı sayesinde 3(üç) boyutlu olarak evinizin iç dekarasyonunu istediğinizi şekilde çizip tasarlayabilirsiniz. Evlerinde değişiklik yapmak isteyen ve dekarasyonun nasıl olacağına karar veremeyen kişilerin bu program üzerinden 3 boyutlu olarak kendileri çizim yaparak nasıl görüneceğini daha önceden öğrenebilir. Varolan bir plan görüntüsü üzerinden odaların ve duvarların modellerini, renkleri ve duvarların dokusunu, banyo mutfak salon gibi bütün odaları tasarlayabilrisiniz. Hazır mobilyalar kullanabilir ve mauseniz ile süükleyip bırakarak istediğiniz yere yerleştirebilrsiniz. Açık kaynak kodlu ve tamamen bedava üretilen bu program ile yaptığınız çizimlerin ve modellerin çıktısını yazıcınız ile kolayca yazdırabilirsiniz. Ayrıca evinizin gerçek boyutlarıyla çalışabileceğiniz bu uygulamanın kullanımı oldukca kolay ve pratikdir. Read the rest of this entry »

Internet Download Manager 6.05 Dosya indirme programı

Program indir

Internet Download Manager 6.05 Dosya indirme programı
Internet Download Manager 6.05 Build 2 Final (IDM) programı internet üzerinden hızlı bir şekilde dosya indirmek için tasarlanmış kaliteli bir dosya indirme yöneticisidir. Http, https ve ftp gibi bütün internet protokolleri ile uyumlu çalışabilen bu program toplu halde dosya indirmeyi destekliyor. Aynı anda birden fazla dosyayı hızlı bir şekilde download yapabilirsiniz. Verileri parçalayarak indirdiği için web tarayıcılardan normalde %200 oranında daha yüksek hızda dosyaları yükleme yapabiliyor. İnternet explorer, mozilla firefox, opera ve avant browser gibi web tarayıcılar ile entegre çalışarak bir sitede download linkine tıkladığınızda otomatik olarak indirmeye başlıyor. Download yaparken elektrik kesilse yada bir hata olup bilgisayarınız reset atsa tekrar başlattığınızda kaldığı yerden yükleme işlemine devam edebiliyor. Read the rest of this entry »

ZipGenius 6.3.1.2645 Ücretsiz dosya arşivleyici

Program indir

ZipGenius 6.3.1.2645 Ücretsiz dosya arşivleyici
ZipGenius 6.3.1.2645 programı sıkıştırılmış dosyaları açmaya veya arşivlemeye yarayan ücretsiz bir yazılımdır. Winrar benzeri işlemler yapan bu uygulama ile paketlenmiş rar, zip, arj, ace, cab, sqx, 7z gibi 20 den fazla arşiv formatını kolayca açabilir ve düzenlemeler yapabilirsiniz. Hazırladığınız zip dosyalarına şifreler ekleyebilir, parçalar halinde paketleyebilir, hasarlı dosaları tamir edebilir veya e-posta ile program üzerinden kolayca gönderebilirsiniz. Windows için tasarlandığı için bütün windows sürümleri ile uyumlu çalışabiliyor ayrıca yüksek oranlarda sıkıştırma yapıp hızlı bir şekilde arşivlerinizi açabiliyor. Read the rest of this entry »

SIV – System Information Viewer 4.16 Sistem bilgilendirici

Program indir

SIV - System Information Viewer 4.16 Sistem bilgilendirici
SIV 4.16 yani açılımı (System Information Viewer) ismindeki bu program bilgisayar donanımlarınız hakkında detaylı bilgiye sahip olmanızı amaçlayan ücretsiz bir uygulamadır. Program isminden de anlaşılacağı üzere bilgisayarınızın ve sisteminizin bilgilerini sizlere gösteriyor. Küçük boyutlu ve kullanımı kolay olan bu uygulama işlemcinizin, modeminizin, usb aygıtlarının, işletim sisteminizin ve buna benzer birçok birçok dananım ve yazılımlarınız hakkında detaylı bilgileri öğrenebilmenizi sağlıyor. Ayrıca donanımlarınızın sıcaklık değerlerini, çalışma performansını ve yoğunluğunu da grafikler halinde göstererek sizi bilgilendiriyor. Read the rest of this entry »

Web Sayfamizda Yasalara Aykiri illegal Herhangi Bir Yazilim Yoktur.
Editorleri Tarafindan Eklenmesine Kesinlikle Musade Edilmez.

Copyright @ 2005 - 2016 Kralprogrami.net Her Hakki Saklidir.