cFosSpeed 6.51 İnternet hızlandırma programı

Program indir

cFosSpeed 6.51 İnternet hızlandırma programı
cFosSpeed 6.51 programı adsl, vdsl ve dialup gibi internet bağlantılarında oluşan hız düşüklüklerini gidermeye yönelik başarılı işlemler gerçekleştiren ve mevcut internet bağlantınızı maksimum verim alacak şekilde hızlandıran kaliteli bir programdır. Standart windows network bağlantı ayarlarında değişiklik yaparak daha hızlı bir internetinizn olmasını amaçlıyor. Gelen ve giden internet trafiğini denetliyor ve işleme göre öncelik tanıyor. Mesela internet üzerinden bir dosya indiriyorsanız aynı zamanda upload yapıyorsanız bağlantı hızınız neredeyse yerlerde sürünür. Fakat cfosSpeed tarafiği dengeliyor ve sorunsuz çalışabilmenizi sağlıyor. Ayrıca mevcut download ve upload hızınızı grafikler halinde canlı olarak gösterebiliyor. Read the rest of this entry »

Foxit PDF Reader 4.3.1.0323 Ücretsiz PDF Okuyucu

Program indir

Foxit PDF Reader 4.3.1.0323 Ücretsiz PDF Okuyucu
Foxit PDF Reader 4.3.1.0323 programı pdf formatlı dosyaların içeriğini görüntülemek, yazıdrmak ve çeşitli düzenlemeleri yapmak için kullanabileceğiniz ücretsiz bir pdf okuyucusudur. Adobe reader gibi programların alternatifidir ve pdf dosyalarını hzlı bir şekilde okumanızı sağlar. Adobe reader gibi sistem kaynaklarını tüketmez ve standar özellikteki bir bilgisayarda kolayca çalışabilir. Web tarayıcı entegrasyonu da vardır yani bir internet sitesinde .pdf formatındaki dosyaya tıkladığınızda tarayıcı üzerinden içeriği görüntüleyebilirsiniz. Ayrıca dosya içinden metin kopyalama, yapıştırma, düzenleme, yazıdırma, büyültüp küçültme, sayfalara hızlı geçiş yapma gibi özellikleri içeriyor. Read the rest of this entry »

VLC Media Player VideoLAN 1.1.8 Video oynatıcısı

Program indir

VLC Media Player VideoLAN 1.1.8 Video oynatıcısı
Videolan VLC Media Player 1.1.8 programı muhteşem bir video oynatma programıdır. Neredeyse bütün videoları herhangi bir codec gereksinimi olmadan kolayca oynatabilir. Windows media player yazılımına alternatif olarak kullanabileceğiniz bu yazılım ile tüm media dosyalarınızı kolayca görüntüleyebilirsiniz. İnternetten bozuk bir video dosyası indirseniz, yada indirirken işlem yarıda kalsa ve hasarlı olsa bile mevcut videoyu oynatabilir. Bazı videolarda oluşan ses kaymalarını da giderebiliyor. Özellikleri bunlarla sınırlı değildir. Dahili ekolayzır, altyazı desteği, videodan belli kısımları kaydetme, online yayın akışlarını izleyebilme vs.. gibi birçok özelliği mevcuttur. Ayrıca türkçe destekli ve ücretsizdir. Read the rest of this entry »

CCleaner 3.05.1408 Bilgisayar temizleme programı

Program indir

CCleaner 3.05.1408 Bilgisayar temizleme programı
CCleaner 3.05.1408 programı bilgisayarınızdaki gereksiz olan bütün dosyaları kolayca temizleyebilen ve çeşitli optimizasyon ayarlarını da yapabilmenize olanak sağlayan türkçe destekli ve ücretsiz sunulan muhteşem bir yazılımdır. Uzun süredir kullandığım ccleaner, internet explorer, firefox, opera ve google chrome gibi tarayıcılar ile internette gezindiğinizde bilgisayarda bıraktı çöp niteliğindeki gereksiz dosyaların tümünü tek tıklamayla silebiliyor. Windows kayıt defterindeki hataları kolayca tespit edip onarıyor. Bilgisayar başlangıcında çalışan gereksiz uygulamaları iptal edebiliyorsunuz. Ayrıca temizlemek istediğiniz programları yada uygulamaları kolayca kaldırabiliyorsunuz. Read the rest of this entry »

Ace Translator 8.8 Online çeviri programı

Program indir

Ace Translator 8.8 Online çeviri programı
Ace Translator 8.8.0.0 programı google translate servisi üzerinden kolayca çeviri yapabilmenizi sağlayan pratik bir uygulamadır. 50 den fazla dili destekliyor ve cümle, kelime ve websayfası olarak metinleri çevirebilmenize olanak sağlıyor. Aslında google translate sayfasına girerek çevirileriniz yapabilirsiniz fakat siteye girmeden masaüstünden hızlıca çevirmek isteyenler bu programı deneyebilir. Fakat program demo olduğu için kısıtlı oranda kullanım izni veriyor. Ayrıca basit bir arayüzü olan bu program sadece internete bağlı seniz çeviriyor çünkü online bağlantı yapabilmesi için internete girmeniz gereklidir. Alternatif düşünenler indirebilir. Read the rest of this entry »

Avast! 6.0.1021 Antivirüs programı

Program indir

Avast! 6.0.1021 Antivirüs programıAvast! 6.0.1021 bilgisayarınızı virüslere karşı üstün koruma sağlayan ve kişisel kullanımlar için ücretsiz olarak sunulan kaliteli bir programdır. ALwil software tarafından geliştirilen avast, birçok önemli yazılım şirketi tarafından sayısız ödül almıştır. Bilgisayarı ve sisteminizi içten veya internet gibi dış tehlikelerden koruyarak dosyalarınıza virüs bulaşmasını engeller. Yerleşik koruma modülü sayesinde herzaman network bağlantınızı denetler ve bir virüse rastlarsa anında aktif olarak virüsü bloke edip tehtidi ortadan kaldırır. Düşük bilgisayar sistemlerinde dahi hızlıca çalışır. Basit, normal ve gelişmiş olmak üzere 3 çeşit tarama özelliği vardır ve bütün harddiskinizi kapsamlı olarak tarama yaparak zararlı olabilecek trojan, malware, spyware, keylogger gibi zararlı uygulamaları sorunsuz bir şekilde temizler. Ayrıca windows işletim sistemleriyle tam bir uyum içinde çalışmaktadır. Read the rest of this entry »

WinRAR 4.00 Dosya arşivleme programı

Program indir

WinRAR 4.00 Dosya arşivleme programı
WinRAR 4.00 Final piyasadaki en kaliteli dosya sıkıştırma, açma ve arşivleme programıdır. Tüm dosyalarınızı ve klasörlerinizi winrar ile kolayca sıkıştırabilir ve paketlenmiş .rar, zip, cab, jar, 7z, arj, vs.. gibi onlarca arşiv formatını winrar ile kolayca açabilirsiniz. Bu program oldukca güçlü bir yapıya sahip olduğu için winzip gibi diğer programlara oranla daha fazla oranda sıkıştırma yapar ve dosya boyutlarını (kalitesini bozmadan) küçültür. Sürükleyip bırakma desteği de sunan winamp, dosyaları arşivlerken şifre koruması ekleyebilmenizi de sağlar. Ayrıca sfx modülü ile .exe dosyaları oluşturabilir, hasarlı rar dosyalarını onarabilir ve hatta büyük boyutlu dosyalarınızı parçalar halinde bölüp arşivleyebilirsiniz. Read the rest of this entry »

Google Chrome 11.0.686.3 İnternet tarayıcısı

Program indir

Google Chrome 11.0.686.3 İnternet tarayıcısı
Google Chrome 11.0.686.3 üstün google teknolojisi ile geliştirilen oldukca pratik ve hızlı internet tarayıcı uygulamasıdır. Web sayfalarında sorunsuz ve hızlı bir şekilde gezinebilmenizi sağlar. Entegre arama özelliğiyle adres kısmına bir kelimeyi yazdığınızda otomatik olarak google’de arama yaparak ilgili siteye hemen ulaşmanızı sağlar. Favori siteleri ekleyebileceğiniz ve daha önce ziyaret ettiğiniz sitelere kolayca ulaşabilmeniz için özellikler eklenmiştir. Bunun yanısıra ayrı tab pencereleri ile tek browser üzerinden birçok web sayfasını açabilirsiniz. Ayrıca gözlemlerime göre diğer tarayıcıara göre daha pratik. Ayrıca tasarımı da sade olduğu için çok hoş bir yapıda olduğu söylenebilir. Read the rest of this entry »

Folder Lock 6.5.8 Klasör kilidi

Program indir

Folder Lock 6.5.8 Klasör kilidi
Folder Lock 6.5.8 programı bilgisayarınızda başkalarının sizden izinsiz erişmesini engellemek istediğiniz klasörleri kilitleyen pratik ve güvenli bir yazılımdır. Klasör içindeki resim, müzik, video yada belge gibi bütün dosyaları hızlı bir şekilde şifrelemek için kullanabilirsiniz. Taşınabilir cihazları da destekleyen bu programın kullanımı oldukca pratiktir. Fat16, Fat32, Ntfs ve Efs gibi disk tiplerini desteklemenin yanısıra tüm windows sürümleri ile tam bir uyumlu şekilde çalışır. Klasörlerinizi kendine özel algoritması ile kilitleyip hiçbir şekilde şifre girmeden açılmamasını sağlar ve klasör içindek dosyalarınıza virüslerin bulaşmasını da engeller. Ayrıca sadece klasörleri değil çalışan programlarınızı ve hatta bilgisayarınızı bile kilitleyebilirsiniz. Read the rest of this entry »

mIRC 7.19 Sohbet programı

Program indir

mIRC 7.19 Sohbet programımIRC 7.19 Final dünyada milyonlarca kişi tafaından kullanılan en eski sohbet programlarından birisidir. IRC ağlarındaki diğer kullanıcılar ile yazılı olarak mesajlaşma imkanı sağlayan bu uygulama ile sohbet odalarına giriş yaparak yeni arkadaşlıklar kurabilir, oyunlar oynayıp çeşitli dosya paylaşımları yapabilirsiniz. Bu yeni sürümünde daha da geliştirilen mirc, daha temiz ve daha sade bir arayüz sunuyor. Proxy desteği de sunan bu program ssl şifrelemesini de destekliyor. Kullanımı oldukca basit olup sadece yapmanız gereken kendinize bir nick seçip istediğiniz odalara bağlanmak kalıyor. Read the rest of this entry »

Web Sayfamizda Yasalara Aykiri illegal Herhangi Bir Yazilim Yoktur.
Editorleri Tarafindan Eklenmesine Kesinlikle Musade Edilmez.

Copyright @ 2005 - 2016 Kralprogrami.net Her Hakki Saklidir.