Dropbox 1.2.18 Dosya paylaşım ve depolama programı

Program indir

Dropbox 1.2.18 Dosya paylaşım ve depolama programı
Dropbox programı dosyalarınızı paylaşabileceğiniz ve önemli dosyalarınızı depolayabileceğiniz muhteşem bir programdır. Dropbox’u bilgisayarınıza kurduğunuzda yapımcısı çevirimiçi olarak bir hesap açmanızı ister ve üye girişi yaptığınızda size özel 2,5Gb disk alanı verir. Bu disk alanına program üzerinden dosyalarınızı kolayca sürükleyip bırakarak depolayabilirsiniz. Sizin için önemli olan fotoğraf, belge yada buna benzer tüm dosyalarınızı yedekleyebilirsiniz. Mesela ofis ortamında yüklediğiniz dosyalara evinizden kolayca erişebilirsiniz. Aynı anda başka kişiler ile ortak çalışmalar da yapabilirsiniz. Verileri ssl sertifikası ile göndererek üstün güvenlik sağlar. Ayrıca bu program türkiye de fazla bilinmese de yabancı ülkelerde milyonlarca bilgisayar tarafından kullanılıyor. Kral program olarak kesinlikle denemenizi öneriyoruz. Read the rest of this entry »

Avira AntiVir Personal 10.0.0.652 Antivirüs programı

Program indir

Avira AntiVir Personal 10.0.0.652 Antivirüs programı
Avira AntiVir Personal 10.0.0.652 programı bireysel internet kullanıcıları için tamamen ücretsiz olarak sunulan gelişmiş özelliklere sahip kaliteli bir antivirüs programdır. Bilgisayar ve sistem güvenliğine önem veren kişilerin internet üzerinden bulaşabilecek trojan, malware, dialler, keylogger ve spyware gibi zararlı olan tüm virüslere karşı güvenliğini sağlar. Sabit disklerinizi kapsamlı şekilde tarar ve zararlı bütün virüsleri bularak kaldırır. Kendisini otomatik günceller ve yeni virüslere karşı herzaman hazırlıklıdır. Ayrıca sezgisel tarama koruması sayesinde bilinmeyen makro virüslerine karşı da tam koruma sağlar. Read the rest of this entry »

RSSOwl 2.1.1. RC / 2.1 Rss takip programı

Program indir

RSSOwl 2.1.1. RC / 2.1 Rss takip programı
RSSOwl programı rss desteği sunan uyumlu sitelerden veri toplamak ve internet tarayıcılar ile sitelere giriş yapmanıza gerek kalmadan bilgisayarınız üzerinden takip etmenizi sağlayan açık kaynak kodlu ve ücretsiz bir programdır. Rss yayınlama linki olan tüm web sitelerinden yeni haberleri çekerek masasütünüzden kolayca konu içeriğini görüntülemenizi sağlar. Belirlediğiniz zaman dilimi içinde rss kanallarını kontrol eder ve yeni konular eklendiğinde uyarı vererek size bildirir. Kullanımı kolay olan bu uygulama rss kaynağından gelen verileri saklayabilir. Read the rest of this entry »

BurnAware 4.0 Beta 4 / 3.4 Cd yazma programı

Program indir

BurnAware 4.0 Beta 4 / 3.4 Cd yazma programı
BurnAware 4.0 Beta programı nero gibi ücretli yazılımlara alternatif olarak kullanabileceğiniz ücretsiz bir cd yazma programıdır. Bilgisayarınıza kaydettiğiniz video, müzik, fotoğraf, belge yada buna benzer her türlü veriyi burn aware programı üzerinden kolayca cd ve dvd ye yazdırabilirsiniz. Cd den Cd ye de kopyalama yapabilen bu yazılım, bootable yani başlangıç cd leri de oluşturabiliyor. Ayrıca yazdırılacak dosyaları iso gibi imaj formatlarında kaydedip, mevcut imaj dosyalarını da kolayca yazdırabilme seçeneği mevcuttur. Read the rest of this entry »

Real Hide IP 4.1.4.6 ip gizleme programı

Program indir

Real Hide IP 4.1.4.6 ip gizleme programı
Real Hide IP 4.1.4.6 programı internet sitelerinde sörf yaparken gerçek ip adresinizi gizleyerek ananim olarak gezinti yapmanızı sağlıyor. Gerçek ip adresinizi gizli tutarak şifreliyor ve kişisel bilgilerinizin kötü niyetli kişilere geçmesini engeleyerek güvenliğinizi koruyor. Tek bir tıklamayla istediğiniz ülkenin ip numarası üzerinden otomatik olarak kolayca bağlanıyor. sanki başka ülkenin üzerinden bağlanmış gibi gösterebiliyor. Kullanımı basit olan bu program istediğiniz zaman içerisinde örneğin 10 dakikada 1 defa değişik ip adreslerine otomatik bağlanabiliyor. Ayrıca harita üzerinden gizlenmek istediğiniz yerin ip numarasını seçebilirsiniz. Read the rest of this entry »

Web Sayfamizda Yasalara Aykiri illegal Herhangi Bir Yazilim Yoktur.
Editorleri Tarafindan Eklenmesine Kesinlikle Musade Edilmez.

Copyright @ 2005 - 2016 Kralprogrami.net Her Hakki Saklidir.