PDF-X Change Viewer 2.5.209 PDF görüntüleme programı

Program indir

PDF-X Change Viewer 2.5.209 PDF görüntüleme programı
PDF-XChange Viewer programı PDF dosyalarını görüntülemek ve notlar almasına imkan tanıyan PDF dosyaları için alternatif bir görüntüleyicidir. Pdf dosyalarına Metin, yapışkan notlar ve diğer açıklamaları ekleyerek standart Adobe PDF okuyucu ile uyumlu olacak şekilde dosyaya kaydedebilirsiniz. Program aynı zamanda OCR işlevselliği seçeneklerinin yanı sıra, metin ve resimleri ayıklayın görüntü biçimleri için bir belge aktarma ve daha fazla özellik içerir. PDF-XChange Viewer modern, sekmeli arayüzü ve özellikleri cazip bir set halinde sizler için indirmeye sunulmuştur. Read the rest of this entry »

Registry Life 1.50 Windows kayıt defteri düzenleyici

Program indir

Registry Life 1.50 Windows kayıt defteri düzenleyici
Registry Life programı Kayıt Defteri Temizleme Ve Optimizasyon yazılımıdır. Bilgisayarınızdaki hataları düzelterek daha da hızlanmasını ve kararlı çalışmasını sağlar. Windows kayıt defterindeki (Registry) geçersiz veya eski girişleri düzenleyerek kayıt sorunları tespit ederek kaldırır. Bu sayede bilgisayarınızın hızlanmasını sağlar. Kolay kullanımlı dır ve tek tıklamayla bilgisayarınızda kapsamlı bir tarama gerçekleştirir. Pc yi yavaşlatacak verileri tespit ederek size listeler. Bunları da kolayca kaldırabilirsiniz. Yada yedeğini alıp daha sonra geri yükleyebilirsiniz. Otomatik ayarlama özelliği de mevcuttur. Read the rest of this entry »

KeePass Password Safe 2.21 Şifre saklama programı

Program indir

KeePass Password Safe 2.21 Şifre saklama programı
KeePass Password Safe programı size şifrelerinizi saklamanızı ve güvenli şifreli veritabanında hassas giriş bilgilerinizi saklamanızı sağlayan güvenli bir şifre yöneticisidir. Kategoriler halinde kayıtları düzenlemek ve elverişli kullanıcı adı / şifrenizi girmeniz için çeşitli yollar sunar. Sürükle ve bırak yöntemini kullanabilirsiniz, panoya kopyalayabilir veya tek bir tıklama ile giriş bilgilerini girebilirsiniz. Otomatik tip dizileri oluşturabilirsiniz. Program ayrıca TAN şifreleri için destek içerir ve bunu kullanıldıktan sonra otomatik olarak bir şifre listeleri oluşturmanıza olanak sağlar. Read the rest of this entry »

File Scavenger 4.1 Dosya kurtarma programı

Program indir

File Scavenger 4.1 Dosya kurtarma programı
File Scavenger programı özgün klasör adlarıyla birlikte virüs yazılımları tarafından zarar görmüş veya yanlışlıkla Windows Gezgini, geri dönüşüm kutusuna, komut satırı penceresinde, ya da bir ağ paylaşımından silinmiş dosyaları kurtarabileceğiniz kolay kullanımlı bir veri kurtarma programıdır. Dosyalarınızı kolay bir şekilde geri getirebilirsiniz. File Scavenger yazılımı kırık donanım / yazılım RAID birimlerinin yanı sıra dosya sıkıştırma, dinamik diskler, alternatif veri akışları, seyrek dosyaları, özel dosya isimleri ve daha fazlasını desteklemektedir. Deneme sürümü ile sadece 64KB veya daha küçük dosyaları kurtarabilirsiniz. Read the rest of this entry »

Dexpot 1.6.6 Sanal Masaüstü Yöneticisi indir

Program indir

Dexpot 1.6.6 Sanal Masaüstü Yöneticisi indir
Dexpot programı 20 den fazla masaüstü ekranında çalışmayı ve birden fazla sanal masaüstü oluşturmanıza olanak sağlar. Her sanal masaüstü diğerlerinden bağımsızdır. Ve bireysel duvar kağıdı, çözünürlük ve simgeler (veya simgesiz) yapabilirsiniz. Kolayca sistem tepsi arasında hotkey tuşları ile kolayca geçiş yapabilir, hatta tüm sanal masaüstlerini dönerli şekilde otomatik masaüstü slayt şeklinde kullanabilirsiniz.
Ayrıca, hareket eden masaüstleri arasından başka pencereler kopyalamak, otomatik olarak taşımak, kurallar koymak, kopyalamak gibi birçok işlem ve daha fazlasını yapabilirisniz. Dexpot dünya çapında muhtemelen en gelişmiş masaüstü ve ücretsiz masaüstü yöneticisidir. Bu kullanımı kolay olmakla birlikte, aynı zamanda istediğiniz gibi özelleştirme seçenekleri sunmaktadır. Read the rest of this entry »

Web Sayfamizda Yasalara Aykiri illegal Herhangi Bir Yazilim Yoktur.
Editorleri Tarafindan Eklenmesine Kesinlikle Musade Edilmez.

Copyright @ 2005 - 2016 Kralprogrami.net Her Hakki Saklidir.