Skype – Popüler Sohbet Programı

Program indir

Skype - Popüler Sohbet Programı
Skype programı ile dünyanın her yerine skype kullanıcılarıyla sesli, görüntülü ve yazılı olarak sohbet edebilirsiniz. Skpye kullanıcıları arasında anlık görüşmeler yapıp dosya paylaşımı da yapabilirsiniz. Kısa bir zaman önce microsoft’un satın aldığı Skype, kapatılan Windows live messenger (Msn) kullanıcıları tamamen Skype ye geçmiştir. Bu sebeple şu anda dünyada en çok kullanılan iletişim programı skype olmuştur. Bunun yanısıra skype kontoru alarak dünyanın yer yerindeki Cep ve Ev telefonlarını çok cazip ücretler karşılığında arayabilirsiniz. Ses kalitesi oldukca yüksektir ve normal telefon görüşmesi gibi heryeri arayıp görüşmeler yapabilirsiniz. Read the rest of this entry »

CCleaner – Bilgisayar Temizleme ve Hızlandırma Programı

Program indir

CCleaner - Bilgisayar Temizleme ve Hızlandırma Programı
CCleaner bilgisayarınızdaki gereksiz olan dosyaları temizleyip hızlandırmaya yarayan ücretsiz ve kullanışlı bir sistem optimizasyon programıdır. Bilgisayar sisteminizde boşa yer kaplayan gereksiz dosyaları temizliyor ve performansının artmasını sağlıyor. Internet explorer, Mozilla firefox ve Google chrome gibi internet tarayıcılarında gezdiğiniz sitelerin geçmişini, cookie çerezlerini, otomatik tanımlama formlarını ve buna benzer birçok ögeyi temizliyor. Bunun yanısıra temp klasörlerini, download geçmişini, index.dat dosyalarını, windows çöp dosyalarını ve log dosyalarını temizleyip harddisklerin daha iyi çalışmasını sağlıyor. Read the rest of this entry »

Recuva – Dosya kurtarma programı

Program indir

Recuva - Dosya kurtarma programı
Recuva programı, Bilgisayarınızda yanlışlık ile silinen dosyaları kurtarmaya yarayan kaliteli bir veri kurtarma yazılımıdır. Tamamen ücretsiz olarak dağıtılan bu program ile bilgisayardan komple sildiğiniz ve hatta geri dönüşüm kutusundan da temizleyip kurtarmak istediğiniz dosyalar varsa kolayca geri getirebilirsiniz. Bilgisayarın disklerini kapsamlı bir şekilde tarayarak kurtarılabilecek dosyaları listeler ve silmiş olduğunuz dosyaları seçerek kurtarabilirsiniz. Belge, Döküman, Resim, Program yada video gibi kurtarılmasını istediğiniz dosyalar varsa Recuva’yı deneyebilirsiniz. Silinmiş verileri kurtarmak için yüksek ücretler ödemenize gerek kalmadan Recuva ile basit bir şekilde kurtarabilirsiniz. Ayrıca Türkçe desteği olan bu yazılımın kullanımı oldukca kolaydır. Kralprogram ziyaretcilerine öneriyoruz. Read the rest of this entry »

Winrar – Dosya arşivleme programı

Program indir

Winrar - Dosya arşivleme programı
Winrar dünyanın en güçlü dosya arşivleme yazılımlarından birisidir. Zip ve Rar gibi dosya uzantılarına tam destek sağlar. Bunun yanısıra ISO,TAR, 7Z, ACE, ARJ, BZ2, GZ, JAR, LZH, UUE, Z ve CAB gibi dosya arşif formatlarındaki dosyaların çıkartılmasını desteklemektedir. Dosyaları şifreleme, ciltlere bölme, güçlü sıkıştırma, yedekleme gibi winrar ın diğer özellikleri de mevcuttur. Winrar programını 40 günlük deneme süresi içinde kullanabilir ve deneme süresi bittikten sonra bazı özellikleri kısıtlanarak yine kullanmaya devam edebilirsiniz. Ayrıca sfx modülü sayesinde exe dosyaları da oluşturabileceğiniz winrar programı, Türkçe desteklidir. Read the rest of this entry »

FBDesktop – Facebook Masaüstü Programı

Program indir

FBDesktop - Facebook Masaüstü Programı
FBDesktop programı Facebook’u bir adım öne taşımaktadır. Sosyal medya deneyimlerinizi en iyi hale getirmek için geliştirilmiştir. FBDesktop programı Facebook’a internet web tarayıcınız üzerinden girmenize gerek kalmadan Bilgisayarınızın Masaüstünden kolayca takip edebilmenizi sağlamaktadır. Tamamen ücretsiz olarak yayınlanan bu program, Anlık masaüstü bildirimleri ile çevirimiçi olan arkadaşlarınızı izleyebilir, Masaüstünüzden anlık olarak sohbetlere katılabilir, Facebook beğenilerinde bulunup paylaşımlarında bulunabilir yada yorum yapabilirsiniz. Kesinlikle reklam içermeyen bu programı kesinlikle denemenizi öneriyoruz. Read the rest of this entry »

Web Sayfamizda Yasalara Aykiri illegal Herhangi Bir Yazilim Yoktur.
Editorleri Tarafindan Eklenmesine Kesinlikle Musade Edilmez.

Copyright @ 2005 - 2016 Kralprogrami.net Her Hakki Saklidir.