KraL Program » Download Babylon 8.0.7 Çeviri ve sözlük programı indir

Babylon 8.0.7 Çeviri ve sözlük programı

Bu programı indiren: 15058 kişi.
Babylon 8.0.7 Çeviri ve sözlük programı
Babylon 8.0.7 programı seçtiğiniz diller arasında metin çeviri yapabilen ve aynı zamanda sözlük görevide gören popüler bir yazılımdır. Windows internet explorer tarayıcısına da entegre olarak seçtiğiniz bir metini mausenin sağ tuşuna basarak yada ctrl tuşuyla anında çeviri yapılmasını da sağlamaktadır. Google translate kadar gelişmiş olmasa da popüler birçok dili (Türkçe dahil) çeviri yapabiliyor. Aynı zamanda kelimelerin sözlükteki anlamları da gösterebiliyor. Sınırsız kapasitede tercüme yapabilen bu programı kullanmak oldukca kolaydır. Kelime yada cümleleri babylon yazılımına yapıştırıp translate tuşuna basmanız yeterlidir. Ayrıca dünyanın en büyük ansiklopedisi olan wikipedia sitesinde sözcüğün anlamlarını arama özelliği de mevcuttur.

Not: Bu deneme sürümünde bazı özellikler kısıtlanmıştır.

Yapımcısı: http://www.babylon.com

Babylon 8.0.7 Çeviri ve sözlük programı


Babylon 8.0.7 Çeviri ve sözlük programı programina benzeyenler:

 • Babylon 9 Kolay çeviri programı
 • Tercüman çeviri programı
 • Boncuk Sözlük 1.04 İngilizce Türkçe Sözlük Programı
 • Ace Translator 8.7.1.560 Tercüme programı
 • Ace Translator 8.6.5.0 Çeviri programı
 • Türkçe indir Babylon 8.0.7 Çeviri ve sözlük programı download


 • Yazilim (Tags): babylon, ceviri programi, babylon indir, sozluk programi, google ceviri, babylon sozlük, tercume yazilimi
   
  Sayin ziyaretci, Babylon 8.0.7 Çeviri ve sözlük programı programi konusunda daha fazla bilgiye sahip olmak, yorum yazmak veya editorlerimize soru sormak icin sizleri web sayfamiza bedava kayit yapmaya davet ediyoruz. Kayit islemi %100 ucretsiz olmakla beraber uyelere ozel bir cok ayricaliklar saglar. Maksimum 2 dakika zaman alan bu islemi yapmak icin buraya tiklayiniz.
  kralprogram.net
  Yorum yapmak için lütfen giriş yapınız.

  Üye Menüsü
  Nickiniz:
  Parolanız:
   
  Uyemiz olun !
  Parola Hatırlatma !