KraL Program » Download Avira AntiVir Personal 10.0.0.652 Antivirüs programı indir

Avira AntiVir Personal 10.0.0.652 Antivirüs programı

Bu programı indiren: 18610 kişi.
Avira AntiVir Personal 10.0.0.652 Antivirüs programı
Avira AntiVir Personal 10.0.0.652 programı bireysel internet kullanıcıları için tamamen ücretsiz olarak sunulan gelişmiş özelliklere sahip kaliteli bir antivirüs programdır. Bilgisayar ve sistem güvenliğine önem veren kişilerin internet üzerinden bulaşabilecek trojan, malware, dialler, keylogger ve spyware gibi zararlı olan tüm virüslere karşı güvenliğini sağlar. Sabit disklerinizi kapsamlı şekilde tarar ve zararlı bütün virüsleri bularak kaldırır. Kendisini otomatik günceller ve yeni virüslere karşı herzaman hazırlıklıdır. Ayrıca sezgisel tarama koruması sayesinde bilinmeyen makro virüslerine karşı da tam koruma sağlar.

Üreticisi: http://www.free-av.com/

Avira AntiVir Personal 10.0.0.652 Antivirüs programı

Avira AntiVir Personal Edition, tek bir PC iş istasyonunda bireysel ve özel kullanım için bilgisayar virüslerine karşı etkili koruma sunar. Bu algılar ve virüsler kaldırır ve kolay güncellenmesi için bir İnternet Güncelleme Sihirbazı içerir. Yurtlardaki yılında Virüs Güvenlik inşa internetten dosya indirirken, örneğin, otomatik hareketler dosya izlemek için hizmet vermektedir. Sezgisel tarama koruması önceden bilinmeyen makro virüslere karşı korur. Lisans: Freeware.


Avira AntiVir Personal 10.0.0.652 Antivirüs programı programina benzeyenler:

 • Panda Cloud Antivirus 1.4 Ücretsiz antivirüs programı
 • Avast 5.0.594 Ücretsiz antivirüs programı
 • Avast Antivirus 5.0.533 RC Kaliteli antivirüs programı
 • Avast Antivirus 5.1 Ücretsiz antivirüs programı
 • Avast! 6.0.1021 Antivirüs programı
 • Türkçe indir Avira AntiVir Personal 10.0.0.652 Antivirüs programı download


 • Yazilim (Tags): avira antivir personal, avira, antivirus programi, avira free, avira indir, avira antivir indir, avira gezginler, avira antivirus indir, avira turkce
   
  Sayin ziyaretci, Avira AntiVir Personal 10.0.0.652 Antivirüs programı programi konusunda daha fazla bilgiye sahip olmak, yorum yazmak veya editorlerimize soru sormak icin sizleri web sayfamiza bedava kayit yapmaya davet ediyoruz. Kayit islemi %100 ucretsiz olmakla beraber uyelere ozel bir cok ayricaliklar saglar. Maksimum 2 dakika zaman alan bu islemi yapmak icin buraya tiklayiniz.
  kralprogram.net
  Yorum yapmak için lütfen giriş yapınız.

  Üye Menüsü
  Nickiniz:
  Parolanız:
   
  Uyemiz olun !
  Parola Hatırlatma !