KraL Program » Download Gezginler Fotospace Indir indirGezginler Fotospace Indir sonuçları:

Hizli okuma goz egzersiz programi 4Hizli okuma goz egzersiz programi 4 Power pointte hazirlamis oldugum anlayarak hizli okuma goz egzersiz programi 4 . versiyonu hizli okuma programi dir. Indirip denemenizi tavsiye ederiz.

Sadece Ara 1.0.0Sadece Ara 1.0.0 yazilimi Programla Driver , video , oyun , e-book , wallpaper , program aramasi yapabilir ve indirme linklerine kolaylikla ulasabilirsiniz. Kategori sectikten sonra internet hiziniza bagli olarak biraz beklemeniz gerekecektir, sabirli olursaniz binlerce dosyaya cok rahat bir sekilde ulasabilirsiniz.

sXe Injected 7.0sXe Injected 7.0 uygulamasi halflife oyununun modlari icin hazirmis o ve hileli yontemleri engellemeye calisan bir sistemdir. Hem oyunun serveri tarafindan calismakta o bir anticheat sistemini, hemde oyun sunucusuna bagan bilgisayarin yani celientin hilelerini engellemeyi basaran bir yazilimdir. Hilesiz bir oyun oynamak istiyorsaniz sXe Injected'i kurmalisiniz cunku cogu sunucularda hilelerin engellenebilmesi icin bu yazilimin kurulu olmasini istemektedir eger yuklemezseniz oyunlardan atilma gibi durumlarla karsilasabilirsiniz. Ayrica sXe Injected uygulamasi ile speedhack, wallhack, alias, scripts, aimbots, esp, hooks gibi bir cok hileleri kolay bir sekilde engellersiniz.

Tercüman çeviri programı
Tercüman çeviri programı, yabancı dil bilmeyenlere yada geliştirmek isteyenlere yönelik hazırlanmış ücretsiz bir çeviri programıdır. Google translate çeviri servisi yardımı ile 57 adet, Microsoft bing'in yeni çeviri servisi aracılığı ile 36 adet dili anında çeviri yapabiliyor. Herhangi bir metin sınırlaması yada limit olmadan bütün cümleleri hızlı bir şekilde tercüme yapıyor. Çevirdiği metinleri ise sesli telafuz edebiliyor. Eğer hangi ülkeye ait olduğunu bilmediğiniz metinler varsa bunları otomatik algılama yapıyor ve problemsiz çeviriyor. Oldukca basit kullanıma sahip olan bu programı kullanabilmek için okuma yazma bilmeniz yeterlidir. Ayrıca 4/4 lük çeviri yapmasa da heran tercüme ihtiyacınızı giderebilir.

Üye Menüsü
Nickiniz:
Parolanız:
 
Uyemiz olun !
Parola Hatırlatma !