KraL Program » Download HAZIR FLOT ATMA PROGRAMI INDIRME indirHAZIR FLOT ATMA PROGRAMI INDIRME sonuçları:

PhotoFiltre 6.5.1 Fotoğraf düzenleme programı
PhotoFiltre 6.5.1 programı resimleriniz üzerinde birçok değişik düzenlemeyi yapabileceğiniz ücretsiz bir fotoğraf düzenleme programıdır. Fotoğraflarınıza programın içindeki hazır efektleri uygulayarak şahane görünümler verebilrisiniz. Resimlerdeki aydınlatma, karartma, bulanıklaştırma, rötüş yapma, kesme, yapıştırma ve kolyapama gibi birçok işlemi kolayca yapabilmenize imksan tanıyor. Paint kadar hafif olan bu program pc'yi kasmadan çalışıyor. Parayla satılan programların yaptığı işlemleri photofiltre ile tek bir tıklamayla ücretsiz yapabiliyorsunuz.

Kaspersky Rescue Disk Ücretsiz antivirüs programı
Kaspersky Rescue Disk 13.02.2011 programı hızlı bir şekilde yayılan virüsleri engellemek adına üretilmiş bir uygulamadır. Antivirüs programlarının silemediği virüsleri daha windows işletim sistemi başlamadan cd üzerinden boot yaparak çalıştırıyor ve kapsamlı bir tarama işlemi gerçekleştirerek bütün virüsleri ortadan kaldırıyor. Bunu yapabilmeniz için aşağıdaki download tuşundan .iso dosyasını indiriyorsunuz ve bilgisayara boş bir cd takıp dosyayı nero gibi programlar ile yazdırıyorsunuz. Program kullanıma hazır oluyor ve bilgisayarınızı yeniden başlatarak Kaspersky Rescue Disk uygulamasını cd üzerinden çalıştırıyorsunuz.

Sweet Home 3D 3.1 Bedava 3 boyutlu ev çizim programı
Sweet Home 3D 3.1 programı sayesinde 3(üç) boyutlu olarak evinizin iç dekarasyonunu istediğinizi şekilde çizip tasarlayabilirsiniz. Evlerinde değişiklik yapmak isteyen ve dekarasyonun nasıl olacağına karar veremeyen kişilerin bu program üzerinden 3 boyutlu olarak kendileri çizim yaparak nasıl görüneceğini daha önceden öğrenebilir. Varolan bir plan görüntüsü üzerinden odaların ve duvarların modellerini, renkleri ve duvarların dokusunu, banyo mutfak salon gibi bütün odaları tasarlayabilrisiniz. Hazır mobilyalar kullanabilir ve mauseniz ile süükleyip bırakarak istediğiniz yere yerleştirebilrsiniz. Açık kaynak kodlu ve tamamen bedava üretilen bu program ile yaptığınız çizimlerin ve modellerin çıktısını yazıcınız ile kolayca yazdırabilirsiniz. Ayrıca evinizin gerçek boyutlarıyla çalışabileceğiniz bu uygulamanın kullanımı oldukca kolay ve pratikdir.

WordPress 3.0 RC2 Hazır php blog scripti
WordPress 3.0 RC2 scripti dünyanın en popüler blog hazırlama scriptlerinden birisidir. Php programlama desteğiyle geliştirilen bu yazılım kolayca blog sahibi olmanızı amaçlıyor. Seo desteği de sunan bu script ile hiçbir ayarlama yapmanıza gerek kalmadan arama motorlarına uyumlu internet siteleri yapabilirsiniz. Web sitesi yaptırmak için yığınla para harcamanıza gerek yoktur wordpress ile kendiniz hızlı bir şekilde sitenizi yapabilirsiniz. Admin panelinden giriş yaparak bütün scripti yönetebilir ve kendi makalelerinizi yayınlayabilirsiniz. İnternette binlerce ücretsiz temaya ulaşıp istediğiniz tasarımda sitenizi hazırlayabilirsiniz. Ayrıca sayısız eklentisi mevcuttur ve istediğiniz biçimde özelleştirme imkanı sağlıyor.

Parted Magic 4.11 Harddisk bölme programı
Parted Magic 4.11 programı bilgisayarların en önemli donanımlarından birisi olan harddisklerin bölme işlemlerini yapabileceğiniz açık kaynak kodlu ve ücretsiz bir yazılımdır. Bilindiği gibi sabit diskleri format sonrasında C-D-E gibi bölümleyip bir işletim sistemi kurduysanız ve tekrardan disklere yeni bir bölüm açmak isterseniz birçok sorunla karşılaşabilir ve hatta tüm bilgileri kaybedebilirsiniz. Fakat parted magic isimli bu yazılım harddisk bölme işlemini sorunsuz yerine getirebiliyor. Veri kurtarma, Format atma, scandisk, ddrescue gibi birçok işlemi yapabilen bu program çeşitli harddisk testleri de yapabiliyor. Ayrıca cd yada usb den bilgisayarınızı çalıştırarak windows başlamadan problemsiz bir işlem gerçekleştiriyor.

Photobie 7.2 Ücretsiz resim düzenleyici
Photobie 7.2 programı bilgisayarınızdaki resimleri düzenleyebileceğiniz ücretsiz bir uygulamadır. Windows içinde hazır bulunan paint uygulamasına alternatif olarak kullanabileceğiniz bu program oldukca gelişmiş özelliklere sahiptir. Fotoğraflarınızı mümkün olan en iyi kalitede düzenleyebilir. Hatalı resimlerinizi rötüşlama yaparak daha çekici hale getirebilir. Kullanımı oldukca basit olup amatör bilgisayar kullanıcılarının bile kolayca düzenleme yapabileceği şekilde tasarlanmıştır. Yeniden resim çizip mevcut resimlerde değişiklik yapmanıza imkan sağlayan photobie profesyonel kişilerin ihtiyaçlarını giderecek şekilde birçok arac içermektedir.

StudioLine Web 3.70.8.0 Web sitesi yapan program
StudioLine Web 3.70.8.0 programı web sitesi yapmak için herhangi bir programlama dilini bilmenize gerek kalmadan kolayca siteler hazırlamanıza yardımcı olan kaliteli bir uygulamadır. Fakat .html biçimindeki basit tarzda web sayfaları tasarlamak için kullanabilirsiniz. Frontpage yada dreamweaver gibi popüler programlardan herhangi bir eksiği yoktur aksine içinde bulundurduğu StudioLine Photo Classic yazılımıyla resimleride düzenlemenize imkan sağlamaktadır. Görsel tasarım bakımından hayal gücünüze bağlı olarak istediğiniz tasarımları oluşturabilirsiniz. Hatta program üzerinden hostinginize kolayca yükleyip hazır hale getirebilirsiniz. Dosyaları sürükleyip bırakma seçeneğiyle de sanki resim yapar gibi kolaylıkla web sayfaları oluşturabilirsiniz.

KRALPROGRAM.NET FotbollExtra Athletics Icinde Turkiyeyi de barindiran 65 ulke ve 6 cesit turnuvanin bulundugu harika bir oyun. Bu turnuvalar 100 metre duz ve engelli kosu, uzun atlama, cirit atma, gulle atma ve yuksek atlama. Iyi eglenceler...

Kralprogram.net aciklamasi = FotbollExtra Athletics programini indirdikten sonra kendi guvenliginiz icin antivirus programlari ile tarama yapiniz. KraLProgram.net FotbollExtra Athletics yazilim ureticisi degildir. FotbollExtra Athletics programindan kaynaklanan bir sorun olursa lutfen yapimci firma veya sahis ile irtibata geciniz.

Programi Hazirlayan - E-game


Registry Winner 6.2 Kayıt defteri düzenleyicisi
Registry Winner 6.2 programı zamanla yavaşlayan bilgisayarlar için hızlandırmaya yönelik işlemler yapan ve windows kayıt defterini düzenleyerek daha fazla performans almanızı sağlayan güçlü bir uygulamadır. Bilgisayarınıza uzun süredir format atılmadı ise windows işletim sistemin en önemli bölümü olan kayıt defterine aşırı yük biner. Hızda yavaşlamalar görülür. Bunun sebeplerinden birisi de kayıt defterindeki hatalar ve gereksiz girdilerdir. Registry Winner ise gereksiz olan verileri temizliyor ve hatalar varsa tamir ediyor. Bilgisayarınızı saniyeler için tarama yapıyor ve sorun yaratan bütün işlemleri tespit ediyor ve tek tıklamayla hepsini düzenliyor. Bilgisayarınızda kitlenme, reset atma, donma ve mavi ekran hataları mevcut ise denemenizi tavsiye ederiz. Ayrıca türkçe desteklidir.

Colasoft Ping Tool 1.1Colasoft Ping Tool 1.1 programi adinda da anlasilacagi gibi bir ping atma aracidir.Ayni anda birden cok ip ye veya domaine ping atma olanagi sagliyor. Programin grafiksel ozelligi gorselligi arttirmis.Kullanmasi cok kolay olan Colasoft Ping Tool birden fazla ip ye ping atmak zorunda iseniz ve cmd ile ugrasiyorsaniz tam size gore bir arac. Kullanilmasini oneririm Program ucretsizdir.

Colasoft Ping Tool is powerful in supporting to ping multiple IP addresses simultaneously and comparing response time in a graphic chart. Users can view historical charts and save the charts to a *.bmp file. With this build-in tool, users are able to ping the IP addresses of captured packets in a protocol analyzer (e.g. Colasoft Capsa) conveniently, including resource IP, destination IP or both.

geri 1 2 3 4 5 ileri

Üye Menüsü
Nickiniz:
Parolanız:
 
Uyemiz olun !
Parola Hatırlatma !