KraL Program » Download HIZLI OYUN INDIRME PROGRAMI indirHIZLI OYUN INDIRME PROGRAMI sonuçları:

GetRight 6.5 Hızlı dosya indirme programı
Getright 6.5 programı internet üzerinden daha hızlı dosya indirmenize imkan sağlayan kaliteli bir doswnload yöneticisidir. Dosyaları parçalayıp indirdiği için maksimum hızlarda yüklenmesini sağlamaktadır. Bir dosyayı indirirken elektirik gitse yada herhangi bir neden yüzünden bilgisayarınız kapansa dosya indirme işlemine kaldığı yerden devam edebiliyor. İnternet explorer, Firefox, Opera ve Chrome gibi web tarayıcıları ile uyumlu çalışabilen getright, hem güçlü hemde kullanımı kolay bir uygulamladır. Aynı anda sınırsız dosyayı indirebilen bu program, Http, https, ftp, ftps ve bittorrent desteği sunuyor.

Orbit Downloader 4.0.0.6 Hızlı dosya indirme programı
Orbit Downloader 4.0.0.6 programı internet üzerinden maximum hızda dosya indirmenize olanak sağlayan ücretsiz bir programdır. Yazılım yapımcıları %500 oranında daha hızlı dosya indirebileceğimizi vaad etmektedir. Dosyaları parçalayarak indirdiği için yüksek hızlarda dosya indirmeye olanak sağlıyor. Bunun yanısıra en iyi özelliklerinden birisi de youtube, rapidshare, myspace, dailymotion ve metace gibi sitelerden dosya indirme yapabilmesidir. Ayrıca internet explorer, firefox, opera gibi tarayıcılar ile entegreli çalışıp http, https, ftp, rtsp, mms ve rtmp gibi bağlantı protokolleri ile uyumlu çalışabilmektedir.

Orbit Downloader 4 Hızlı dosya indirme programı
Orbit Downloader 4.0 programı ile internetten hızlı dosya indirebilirsiniz. Mevcut internet bağlantınızın desteklediği maximum hızda dosyaları indirmeye başlayabilirsiniz. Standart web tarayıcılardaki indirme yöneticilerine göre oldukca gelişmiş özellikleri vardır. Aynı anda birden fazla (100e kadar) dosyayı download edebilirsiniz. Dosyaları bilgisayarınıza yüklerken elektirik kesilirse yada bir hata oluşup işlemleriniz yarıda kalırsa, tekrar başlattığınızda kaldığı yerden devam edebilme özelliği bulunmaktadır. Film, resim yada müzik gibi media dosyalarını ise daha indirilmeden önizleyebilirsiniz. Ayrıca tamamen ücretsiz olup Türkçe desteklidir.

CCleaner 3.03.1366 Bilgisayar temizleme programı
CCleaner 3.03.1366 programı üstün özelliklere sahip ücretsiz bir bilgisayar temizleme programıdır. İnternette gezindiğiniz sitelerin sabit disklerinizde bıraktı bütün izleri hızlı bir şekilde temizler. Windows'u daha hızlı çalıştırabilmek için sabit disklerinizdeki gereksiz dosyaları siler. Bunun yanısıra popüler birçok programın kullanımından doğan çöp niteliindeki verileri siler. Ayrıca windows başlangıcında çalışan programları kapatabilir, windows kayıt defterini tamir edebilir ve yüklediğiniz programları da tek tıklamayla silebilmenizi sağlar. Oldukca başarılı işlemler gerçekleştiren bu program türkçe desteklidir.

ApexDC++ 1.4.1 P2p dosya paylaşım programı
ApexDC++ 1.4.1 programı p2p (Peer to Peer) dosya paylaşım protokolünü kullanarak kullanıcılar arasında dosya alış verişi yapmanızı sağlayan açık kaynak kodlu ücretsiz bir yazılımdır. P2p ağlarını kullanan kişiler ile kolayca müzik, film yada oyun gibi birçok dosyayı hızlı bir şekilde paylaşabilir ve indirebilirsiniz. Hub'lara bağlanarak istediğiniz dosyayı kolayca bulabilir ve aynı anda birden fazla dosyayı maksimum hızlarda download yapabilirsiniz. Fakat daha fazla performans almak istiyorsanız modeminizden Tcp ve Upd portunu açmalısınız. Ayrıca bilgisayarınızda paylaşmak istediğiniz dosyaları seçebilir, istemediğiniz ip adreslerini bloke edebilir, p2p kullanıcıları ile iletişime geçebilir ve bütün hub bağlantılarını listeleyebilirsiniz.

RoboForm 7.2.2 Hızlı form doldurucu
RoboForm 7.2.2 programı tek tıklama ile hızlı bir şekilde bütün web formlarını doldurmaya yarayan dünyanın en kaliteli form doldurma uygulamasıdır. Daha önceden kayıt altına aldığınız bilgiler doğruldusunda bütün formları otomatik olarak tanıyarak tek tuşla doldurur. Örneğin web sitelerindeki üyelik formlarını, forumlardaki profil düzenlemelerini yada buna benzer gerekli olan bütün formları doldurur. Login olmanız gereken e-mail hesaplarınıza da anında giriş yapabilmenizi sağlar. İnternet explorer ve firefox desteğiyle web sitelerinde gezinti yaparken bir form denk gelirse akıllı tanıma özelliğiyle hızlı bir şekilde formları sizin yerinize güvenle doldurabilir. Ayrıca kayıt bilgilerinizi yedekleme, şifre üretme gibi özellikleri mevcuttur.

Internet Download Manager 6.05 Dosya indirme programı
Internet Download Manager 6.05 Build 2 Final (IDM) programı internet üzerinden hızlı bir şekilde dosya indirmek için tasarlanmış kaliteli bir dosya indirme yöneticisidir. Http, https ve ftp gibi bütün internet protokolleri ile uyumlu çalışabilen bu program toplu halde dosya indirmeyi destekliyor. Aynı anda birden fazla dosyayı hızlı bir şekilde download yapabilirsiniz. Verileri parçalayarak indirdiği için web tarayıcılardan normalde %200 oranında daha yüksek hızda dosyaları yükleme yapabiliyor. İnternet explorer, mozilla firefox, opera ve avant browser gibi web tarayıcılar ile entegre çalışarak bir sitede download linkine tıkladığınızda otomatik olarak indirmeye başlıyor. Download yaparken elektrik kesilse yada bir hata olup bilgisayarınız reset atsa tekrar başlattığınızda kaldığı yerden yükleme işlemine devam edebiliyor.

Fresh Download 8.52 İnternetten hızlı dosya indirici
Fresh Download 8.52 programı internetten web tarayıcınız ile indirdiğiniz dosyaları program üzerinden daha hızlı bir şekilde indirebilmenize olanak sağlayan ve kişisel kullanımlar için tamamen ücretsiz dağıtılan bir pratik uygulamadır. Bu program dosyaları parçalar halinde bölerek indirdiği için internet bağlantınızın desteklediği maksimum hızlarda dosyaları indirebilmenizi sağlamaktadır. Web tarayıcınızın indirme yöneticisine göre %400 e oranlarda daha fazla hızlandırabiliyor. İnternetten film, müzik, belge, resim yada türü ne olursa olsun bütün dosyaları hızlıca indirebiliyor. Aynı anda birden fazla dosyayı download edebilmenizi sağlıyor. Dosyaları indirirken bir hata oluşup işlemleriniz yarım kalsa bile tekrardan devam edebilme özelliği de bulunmaktadır.

Power Video Converter 2.2.31 Video dönüştürme programı
Power Video Converter 2.2.31 videolar arasında dönüştürme yapabilen kaliteli bir programdır. Bilgisayarınıza yüklediğiniz videoları bir biri ile kolayca dönüştürebilir. Avi, mpeg, mpeg1, mpg2, vcd, svcd, wmv, dat, asf, dvd gibi birçok video formatı arasında görüntü kaybı olmadan dönüştürme yapabilmektedir. Bunun yanısıra videoları dönüştürürken boyutları ile oynayabilme, kalitesini belirleme vs.. gibi birçok seçeneği ayarlamanıza imkan sağlıyor. Diğer dönüştürücü yazılımlara göre daha yüksek oranda ve hızlı dönüştürme yapabiliyor.

Kaspersky Rescue Disk Ücretsiz antivirüs programı
Kaspersky Rescue Disk 13.02.2011 programı hızlı bir şekilde yayılan virüsleri engellemek adına üretilmiş bir uygulamadır. Antivirüs programlarının silemediği virüsleri daha windows işletim sistemi başlamadan cd üzerinden boot yaparak çalıştırıyor ve kapsamlı bir tarama işlemi gerçekleştirerek bütün virüsleri ortadan kaldırıyor. Bunu yapabilmeniz için aşağıdaki download tuşundan .iso dosyasını indiriyorsunuz ve bilgisayara boş bir cd takıp dosyayı nero gibi programlar ile yazdırıyorsunuz. Program kullanıma hazır oluyor ve bilgisayarınızı yeniden başlatarak Kaspersky Rescue Disk uygulamasını cd üzerinden çalıştırıyorsunuz.

geri 1 2 3 4 5 ileri

Üye Menüsü
Nickiniz:
Parolanız:
 
Uyemiz olun !
Parola Hatırlatma !