KraL Program » Download MEKTUP ZARFI YAZDIRMA indirMEKTUP ZARFI YAZDIRMA sonuçları:

KRALPROGRAM.NET Data Marti Data programi Adres Etiket, Mektup, E-Posta ve SMS gonderimi gibi ozelliklerinin yaninda bir cok ozellik barindiriyor.Marti Data programinda yazmak istediginiz bir email?i kendi olusturdugunuz sorgudaki binlerce musterinize kolayca gonderebilirsiniz. Ornegin sadece Adana?daki Tekstil Sektorundeki musterilerinize e-mail atmaniz gerekiyor, bunu programdan birkac tiklama ile yapabilirsiniz.SMS Gonderimi E-Posta gondermek le tamamen ayni mantikta calisir. Avea, Telsim, Turkcell veya Yurtdisindaki Diger Operatorlere sms gonderebilirsiniz.Musterilerinize Mektup da yazdirabilirsiniz. Ornegin bir davet hazirliyorsunuz kendi standart bir davet yaziniz var, olusturdugunuz sorgudaki binlerce musterinize kolayca mektup yazdirabilirsiniz. Adres ?Etiket de yazdirarak Mektuplari gonderime hazir hale getirebilirsiniz.Ayrica Programda Yedek Almak cok basit. Istediginiz zaman tek tiklama ile kolayca yedek alabilirsiniz.

Kralprogram.net aciklamasi = Data programini indirdikten sonra kendi guvenliginiz icin antivirus programlari ile tarama yapiniz. KraLProgram.net Data yazilim ureticisi degildir. Data programindan kaynaklanan bir sorun olursa lutfen yapimci firma veya sahis ile irtibata geciniz.

Programi Hazirlayan - Sentio Yazilim


World Letter World Letter Ureticinin Aciklamasi : World Letter, is yazismalarini kolaylastirmak icin tasarlanmis, hazir mektup kaliplarini, paragraflari ve tumceleri iceren bir ticari yazisma yazilimidir. ES, bir Alman yazilim sirketi olan UNA tarafindan gelistirilen bu yazilimin distributorlugunu 1999 yilinda almis ve bu urunun Turkcelestirme projesini yurutmustur.World Letter, destekledigi 16 dille ozellikle yurtdisina acilmak isteyen kucuk ve orta olcekli isletmeler icin, ticari yazismalarda gucluk ceken kuruluslar ve sirket bolumleri icin cok uygun bir yazilimdir. Cok sayida kategoride icerdigi 3.500u askin paragraf ve 500u askin mektup sablonu ile, kisa surede istenilen amaca yonelik profesyonel yazismalar olusturmak cok kolaydir.Not: Programin tam surumune sahip olmak icin 2 dil icin 99YTL+KDV, 16 dil icin 199YTL+KDV odemeniz gerekli.

Kralprogram.net aciklamasi = World Letter programini indirdikten sonra kendi guvenliginiz icin antivirus programlari ile tarama yapiniz. KraLProgram.net World Letter yazilim ureticisi degildir. World Letter programindan kaynaklanan bir sorun olursa lutfen yapimci firma veya sahis ile irtibata geciniz.

Programi Hazirlayan - Es Yazilim


CutePDF Writer 2.8.0.7 PDF dönüştürücü
CutePDF Writer 2.8.0.7 programı bilgisayarınızdaki herhangi bir belgeyi pdf formatına dönüştürmeye yarayan oldukca pratik ve ücretsiz bir uygulamadır. Kullanımı oldukca kolaydır çünkü belge görüntüleyicilerin menüsüne yazıcı şeklinde kurulur. Yani açmış olduğunuz belgelerin yazdırma menüsünden cutepdf nin butonuna bastığınızda mevcut belgeyi hemen pdf ye dönüştürmeye başlar. Baskı önizleme, sayfayı ölçeklendirme, baskının kalitesini ayarlayabilme gibi birçok özelliği mevcuttur. Microsoft world, paint, notepad ve excel gibi bütün editörler ile tam bir uyum içinde çalışmaktadır.

BurnAware 3.0.1 CD/DVD yazma programı
BurnAware 3.0.1 programı bilgisayarınıza yüklediğiniz dosyaları cd yada dvd yazıcınız ile disklere yazdırabilmenizi sağlayan kolay kullanımlı bir yazılımdır. Nero gibi ücretli yazılımlara alternatif olarak kullanabileceğiniz bu program tamamen ücretsizdir. Blue-ray desteği de sunan bu yazılım .iso gibi imaj dosyaları oluşturup mevcut olanları da kolayca içine aktarıp yazdırabiliyor. Film cdleri, müzik cdleri, fotoğraf cdleri oluşturmak için yada cd'den cd'ye veri kopyalamak için araçlar içermektedir. Taşınabilir cihazlarda da kullanılabilen Burnaware programı bilgisayarınızı kasmadan sorunsuz bir baskı oluşturuyor. Ayrıca boot (başlangıç diskleri oluşturma) ve cd/dvd yazdırma hızını da ayarlayabilmeniz için birçok özellikler içeriyor.

J. River Media Center 15.0.73 Gelişmiş media oynatıcı
J. River Media Center 15.0.73 yazılımı windows media player uygulamasına alternatif olarak kullanabileceğiniz gelişmiş özelliklere sahip kaliteli bir video oynatıcısıdır. Aynı zamanda resimleri görüntüleyip müzik dosyalarını da sorunsuz kalitede çalabilmektedir. Taşınabilir birçok cihazı da destekleyebilen bu program ile resimlerinizi dijital fotoğraf makinelerinden bilgisayarınıza aktarabilir, Tv izleme özelliğiyle yayın frekansınını bildiğiniz bütün programları izleyip bilgisayarınıza görüntüleri kayıt edebilirsiniz. Neredeyse bütün media formatlarını kolayca oynatabilen bu programda gelişmiş ekolayzır uygulaması, ses dosyalarını cd ve dvd disklerine yazdırma özelliği ve uzaktan kumandayla yönetebilme gibi sayısız özellik içermektedir.

Movavi Video Converter 10.0.1 Video dönüştürücü
Movavi Video Converter 10.0.1 programı videoları ve sesleri dönüştürmek için ve dvdrip yapmak için kullanabileceğiniz lider bir dönüştürücüdür. Bilgisayarınıza yüklediğiniz neredeyse bütün media formatlarını kendi aralarında dönüştürme yapar. Bilgisayarı yormadan ve belleği işgal etmeden hızlıca işlem yapmaktadır. Windows media playerde izlenebilen bütün formatları kolayca diğer formatlara dönüştürebiliyor. 170 den fazla biçimi destekleyen bu program, videoları çıktı alırken videonun boyutunu, görüntü netliğini, yürütme biçimini, sesin kalitesi gibi birçok ayarı yapabilmenize olanak sağlıyor. Ayrıca resim olarak aktarma özelliğide mevcut olan movavi, direkt olarak cdye yazdırma özelliği de içermektedir.

Adres Bank Adres Bank Adres Bank programi gunumuz sartlarina gore tasarlanmistir. Sizin belirleyeceginiz kriterler dogrultusunda istediginiz musterilere e-posta ya da sms gonderme imkani sunar. Dogum gunlerini hatirlatir. Etiket, zarf ve mektup hazirlar, raporlar uretir. Windows ortaminda calisan Adres Bank ile musteri bilgi takibi artik cok kolay.

Kralprogram.net aciklamasi = Adres Bank programini indirdikten sonra kendi guvenliginiz icin antivirus programlari ile tarama yapiniz. KraLProgram.net Adres Bank yazilim ureticisi degildir. Adres Bank programindan kaynaklanan bir sorun olursa lutfen yapimci firma veya sahis ile irtibata geciniz.

Programi Hazirlayan - Siberya Yazilim


MEPRO Adres-Etiket MEPRO Adres-Etiket MEPRO Adres-Etiket programi ile; dostlarinizin kimlik, adres ve telefonlarini kaydedebilir, degistirebilir, silebilir ve yeniden duzenleyebilirsiniz.Adres defterinizi dilediginiz kadar degisik kategori altinda siniflandirabilirsiniz.Sectiginiz adreslere tek tek zarf, mektup ya da etiketi dilediginiz font ve renklerde bastirabilirsiniz.Dostlariniza istediginiz font, renk ve boyutta sevimli kutlama kartlari gonderebilirsiniz.

Kralprogram.net aciklamasi = MEPRO Adres-Etiket programini indirdikten sonra kendi guvenliginiz icin antivirus programlari ile tarama yapiniz. KraLProgram.net MEPRO Adres-Etiket yazilim ureticisi degildir. MEPRO Adres-Etiket programindan kaynaklanan bir sorun olursa lutfen yapimci firma veya sahis ile irtibata geciniz.

Programi Hazirlayan - MEPRO Program ve Yazilim


KRALPROGRAM.NET Dernek Dernek programi; dernekler icin, uye takip amacli gelistirilmistir. Program sayesinde; ? Istediginiz kadar dernegi program altinda calistirabilir, ? Uye kayit edebilir ve bilgilerini guncelleyebilir, ? Aidat tahsilati yapabilir, ? Aidat borcu olan uyeleri kolayca listeleyebilir, ? Dernek gelir ve giderlerini kayit edebilir, ? Dernek uyelerine e-posta, sms vs gonderebilir, ? Dernek uyelerine mektup hazirlayabilir, ? Dernek uyeleri icin adres etiketi yazdirabilir, ? Belli kriterlere gore (Kan Grubu, Koy, Meslegine gore vb) aramalar yapabilirsiniz.

Kralprogram.net aciklamasi = Dernek programini indirdikten sonra kendi guvenliginiz icin antivirus programlari ile tarama yapiniz. KraLProgram.net Dernek yazilim ureticisi degildir. Dernek programindan kaynaklanan bir sorun olursa lutfen yapimci firma veya sahis ile irtibata geciniz.

Programi Hazirlayan - Sentio Yazilim


ReadyToPrint Organizer ReadyToPrint Organizer Yazilimi kullanarak baglanti kurdugunuz kisilerin bilgilerini ve is takviminizi cok rahat bir sekilde yonetebilirsiniz. Aylik ve haftalik takvim duzenleyicisi, ek pencereler acmadan almak istediginiz tum notlari tek bir pencere uzerinden depolayabiliyor. Yazilim icerisinde tekrar duzenlenebilir hazir 20 takvim ve adres defteri taslagini kullanarak ise tum bilgilerinizi kagit uzerine dokebilirsiniz. Otomatik etiket ve mektup hazirlayabilme, telefon cevirici, cop kutusu, Outlook Express adres defteri destegi, 50 ulkeden daha fazlasi icin hazir tatil gunleri, arama ve filtreleme ozellikleri ile ReadytoPrint Organizer gercekten kullanisli bir kisisel elektronik ajanda yazilimi..

Kralprogram.net aciklamasi = ReadyToPrint Organizer programini indirdikten sonra kendi guvenliginiz icin antivirus programlari ile tarama yapiniz. KraLProgram.net ReadyToPrint Organizer yazilim ureticisi degildir. ReadyToPrint Organizer programindan kaynaklanan bir sorun olursa lutfen yapimci firma veya sahis ile irtibata geciniz.

Programi Hazirlayan - NSN SOFTWARE


geri 1 2 3 ileri

Üye Menüsü
Nickiniz:
Parolanız:
 
Uyemiz olun !
Parola Hatırlatma !