KraL Program » Download SAZ AKORT PROGRAMI indirSAZ AKORT PROGRAMI sonuçları:

KRALPROGRAM.NET In-Tune Multi-Instrument Tuner Acoustic guitar, electric guitar, banjo, madolin, violin, viola, cello, double bass ve diger enstrumanlarin akort ayarini yapan ve grafik halinde gosteren bir program.

Kralprogram.net aciklamasi = In-Tune Multi-Instrument Tuner programini indirdikten sonra kendi guvenliginiz icin antivirus programlari ile tarama yapiniz. KraLProgram.net In-Tune Multi-Instrument Tuner yazilim ureticisi degildir. In-Tune Multi-Instrument Tuner programindan kaynaklanan bir sorun olursa lutfen yapimci firma veya sahis ile irtibata geciniz.

Programi Hazirlayan - Aspire Software


BurnAware 4.0 Beta 4 / 3.4 Cd yazma programı
BurnAware 4.0 Beta programı nero gibi ücretli yazılımlara alternatif olarak kullanabileceğiniz ücretsiz bir cd yazma programıdır. Bilgisayarınıza kaydettiğiniz video, müzik, fotoğraf, belge yada buna benzer her türlü veriyi burn aware programı üzerinden kolayca cd ve dvd ye yazdırabilirsiniz. Cd den Cd ye de kopyalama yapabilen bu yazılım, bootable yani başlangıç cd leri de oluşturabiliyor. Ayrıca yazdırılacak dosyaları iso gibi imaj formatlarında kaydedip, mevcut imaj dosyalarını da kolayca yazdırabilme seçeneği mevcuttur.

iQ-Notes 4.04 not hatırlatma programı
iQ-Notes programı işlerinizi hatırlatmak ve tutmak için masaüstünüze yapışkan notlar ekleyen ücretsiz bir yazılımdır. Notlara hatırlatmaları için alarmlar ekleyebilirsiniz ayrıca notunuza parola ekleyerek başkalarının görememesini sağlayabilirsiniz. Yedekleme özelliği de olan iq-notes ile ftp sunucunuz ile bağlantı sağlayarak ve notlarınızı siteye yüklenmesini sağlayabilirsiniz. Bu sayede ofis de aldığınız notu evinizden okuyabilirsiniz. Ayrıca ücretsizdir.

phpMyAdmin 3.4.0 Beta 2 Database programı
phpMyAdmin 3.4.0 yeni sürümü ile karşımızda. Bu program webmaster arkadaşları ilgilendiren bir uygulamadır. Phpmyadmin ile database oluşturarak verilerinizi saklayabilirsiniz. Php tabanlı web sitelerinin vazgeçilmez aracı olan phpmyadmin ile tablo oluşturmak, tabloları silmek, düzenlemek, alanlar eklemek oldukca kolaydır.

Backup Key Recovery 1.3.7 Şifre kurtarma programı
Backup Key Recovery 1.3.7 programı bilgisayar sabit diskin arızalanması durumunda yazılımlarınıza ait lisans kayıt anahtarları kurtarmak için çaba sağlar. Bu program System32/config/software klsöeründeki kayıt dosyalarında saklanan bilgileri ayıklar ve şifrelerinizi kurtarır. Programın çalışabilmesi için öncelikle ikincil bir sabit diski bağlayarak çöken bilgisayar üzerinden diskleri tarayarak şifreyi kurtarmanız gerekir. Ayrıca Backup Key Recovery programı şu anda 500'den fazla yazılım paketleri desteklemektedir.

FBDesktop - Facebook Masaüstü Programı
FBDesktop programı Facebook'u bir adım öne taşımaktadır. Sosyal medya deneyimlerinizi en iyi hale getirmek için geliştirilmiştir. FBDesktop programı Facebook'a internet web tarayıcınız üzerinden girmenize gerek kalmadan Bilgisayarınızın Masaüstünden kolayca takip edebilmenizi sağlamaktadır. Tamamen ücretsiz olarak yayınlanan bu program, Anlık masaüstü bildirimleri ile çevirimiçi olan arkadaşlarınızı izleyebilir, Masaüstünüzden anlık olarak sohbetlere katılabilir, Facebook beğenilerinde bulunup paylaşımlarında bulunabilir yada yorum yapabilirsiniz. Kesinlikle reklam içermeyen bu programı kesinlikle denemenizi öneriyoruz.

Spamcc 5.1 spam mail engelleme programı
Spamcc 5.1 programı bilgisayarınıza gelen kara listedeki spam e-mail mesajlarını engelleyen kaliteli bir uygulamadır. Program POP3, IMAP, Hotmail, Gmail, AOL, Yahoo ve MSN hesapları ile sorunsuz bir şekilde çalışmaktadır. İstenmeyen postaları engelleyerek çeşitli filtrelerden geçirebilirsiniz. Ülkelere göre, kişilere göre yada kelimeye göre engelleme yapabilirsiniz. Ayrıca mailleri önizleme, kaydetme gibi birçok özelliği vardır.

XAMPP 1.7.4 Web sunucusu kurma programı
XAMPP 1.7.4 programı bilgisayarınızı web sunucusu haline getirip dosyalarınızı internete yayınlamanıza olanak sağlayan ücretsiz bir programdır. Php programlama dili üzerinde çalışabilen bu program, php ve html gibi dosyalarınızı web üzerinden yayınlamanıza imkan sağlıyor. Normal hosting servisleri gibi bilgisayarınızadan uzaktan erişim yapabilirsiniz. Kurulum yaptığınızda phpmyadmin, Apache 2.2.12, PHP 5.3.0, Webalizer 2.21-02, FileZilla FTP Server 0.9.32, msmtp 1.4.17 ve buna benzer birçok yardımcı uygulamayı otomatik olarak kurmaktadır.

Security Monitor Pro 4.31 Güvenlik kamerası programı
Security Monitor Pro her biri ayrı ayrı yapılandırılabilir birden fazla web kamerası veya IP kameralar için destek ile profesyonel bir kamera izleme uygulamasıdır. Sürekli kayıt yapar yada ve gürültü algılama için seçenekler içerir. Güvenlik kameraları birinden program duyuları aktivite varsa, bu e-posta, ses ve SMS mesajı ile sizi uyarabilir ve ayrıca otomatik olarak zaman ayarlarını yapılandırılabilir. Security Monitor Pro programı aynı zamanda ve uzak bir yerden Windows Media Player programı aracılığı ile canlı video akışı izleyebilme özelliği bulunmaktadır.

CryptoExpert 2011 7.14 Şifreleme programı
CryptoExpert Lite 2011 7.14 programı sabit diskinize sanal olarak bir disk sürücüsü oluşturur ve bu bölüme yüklediğiniz bütün veriler şifrelenir ve başka kişilerin sizden izinsiz erişimine engel olur. Oluşturulan disk bölümüne kopyaladığınız bütün dosyalar şifresiz hiçbir şekilde erişilemez. Şifrelediğiniz disk bölümüne yüklediğiniz dosyalara diğer programlar yada başka araçlar ile erişmeye çalışırsanız şifre ekranı ile karşılaşırsınız. CryptoExpert programı veri güvenliğiniz için Blowfish, des ve rijndael şifreleme algoritmaları kullanarak kırılması nerdeyse imkansız şifreleme yapar.

geri 1 2 3 4 5 ileri

Üye Menüsü
Nickiniz:
Parolanız:
 
Uyemiz olun !
Parola Hatırlatma !