KraL Program » Download internetten film indirme programi indirinternetten film indirme programi sonuçları:

Orbit Downloader 4 Hızlı dosya indirme programı
Orbit Downloader 4.0 programı ile internetten hızlı dosya indirebilirsiniz. Mevcut internet bağlantınızın desteklediği maximum hızda dosyaları indirmeye başlayabilirsiniz. Standart web tarayıcılardaki indirme yöneticilerine göre oldukca gelişmiş özellikleri vardır. Aynı anda birden fazla (100e kadar) dosyayı download edebilirsiniz. Dosyaları bilgisayarınıza yüklerken elektirik kesilirse yada bir hata oluşup işlemleriniz yarıda kalırsa, tekrar başlattığınızda kaldığı yerden devam edebilme özelliği bulunmaktadır. Film, resim yada müzik gibi media dosyalarını ise daha indirilmeden önizleyebilirsiniz. Ayrıca tamamen ücretsiz olup Türkçe desteklidir.

Fresh Download 8.52 İnternetten hızlı dosya indirici
Fresh Download 8.52 programı internetten web tarayıcınız ile indirdiğiniz dosyaları program üzerinden daha hızlı bir şekilde indirebilmenize olanak sağlayan ve kişisel kullanımlar için tamamen ücretsiz dağıtılan bir pratik uygulamadır. Bu program dosyaları parçalar halinde bölerek indirdiği için internet bağlantınızın desteklediği maksimum hızlarda dosyaları indirebilmenizi sağlamaktadır. Web tarayıcınızın indirme yöneticisine göre %400 e oranlarda daha fazla hızlandırabiliyor. İnternetten film, müzik, belge, resim yada türü ne olursa olsun bütün dosyaları hızlıca indirebiliyor. Aynı anda birden fazla dosyayı download edebilmenizi sağlıyor. Dosyaları indirirken bir hata oluşup işlemleriniz yarım kalsa bile tekrardan devam edebilme özelliği de bulunmaktadır.

FlashGot 1.2.1.18 Firefox indirme eklentisi
FlashGot 1.2.1.18 uygulamasi mozilla firefox internet tarayicilarin yetersiz kalan dosya indirme yoneticisine alternatif olarak kullanabileceginiz gelismis seceneklere sahip dosya indirme eklentisidir. Firefox tarayicilarda normalde bir dosyayi indirirken tek paket halinde yukleniyor ve sunucu yavas ise internet hiziniz buyuk oranda dusuyor ve dosya yukleme suresi uzuyor. Fakat flashgot eklentisi internetten indirdiginiz bir dosyayi kendi icinde parcalayip yukledigi icin internetinizin destekledigi maksimumum hiza ulasmanizi sagliyor. Ayrica flashget, download manager, getright gibi dosya indirme programlariyla uyumlu calismaktadir.

Free Download Manager 3.0.870 indirme programi
Free Download Manager 3.0.870 programi GPL lisansi altinda dagitilan ucretsiz bir dosya indirme yoneticisidir. Bu yazilim sayesinde internetten bir dosya indirirken %200 e varan oranlarda hizlandirma yapabilirsiniz. Kullanimi oldukca kolay oldugu gibi internet tarayicinizi da destekleyerek bir dosya indirmesi yaparken otomatik tanimlama yapar ve bu uygulamayla hizli indirme yaparsiniz. Flash formatli videolari ve torrent dosyalarini da indirmenizi destekleyen bu program es zamanli olarak bircok dosyayi indirebilir. Ayrica Turkce dahil bircok dili desteklemektedir.

Fresh Download 8.34 Dosya indirme programi
Fresh Download 8.34 programi ucretsiz olarak dagitilan bir dosya indirme yoneticisidir. Kendisini internet explorer veya firefox gibi web tarayicilariniza entegre eder ve internetten bir dosya indirmeye kalktiginizda aninda devreye girerek kendisi indirir. Normalde her browserde kendi dosya indirme uygulamasi bulunuyor fakat yeteri kadar gelismemis ve hizli download yapmiyor. Fakat Fresh download yazilimi dosyalari parcalara bolerek indiriyor ve baglanti hizinizin maximum dereceye ulasmasini sagliyor. Yani normalden daha fazla hizda dosya indirmesi yapiyorsunuz.

LimeWire 5.5.12 Dosya paylaşım uygulaması
LimeWire 5.5.12 programı p2p gnutella ağlarını kullanarak bilgisayarlar arasında dosya paylaşım imkanı sağlayan dünyanın en popüler uygulamasıdır. LimeWire sayesinde internetten müzik, film, resim yada belge gibi birçok dosyayı kolayca ve hızlı bir şekilde indirebilir yada diğer kullanıcılar tarafından indirilmesini sağlayabilirsiniz. Torrent dosyalarını indirme desteğide sunan bu program diğer paylaşım programlarına göre oldukca hızlı yükleme sağlamaktadır. Aradığınız herhangi bir dosyayı kolayca bulabilen Limewirenin 70 milyonu aşkın kullanıcısı bulunmaktadır. Ayrıca kolay kullanıma sahiptir.

Toplu Film Izleme Toplu Film Izleme Adindanda anlasilacagi uzerine belirlediginiz klasorun ve alt klasorlerindeki tum film dosyalarini bulur ve calistirir.Filmi isterseniz hizlida seyredebilirsiniz.Tum diskinizi tarayip tum film dosyalarini bulup izleyebilirsiniz.

Kralprogram.net aciklamasi = Toplu Film Izleme programini indirdikten sonra kendi guvenliginiz icin antivirus programlari ile tarama yapiniz. KraLProgram.net Toplu Film Izleme yazilim ureticisi degildir. Toplu Film Izleme programindan kaynaklanan bir sorun olursa lutfen yapimci firma veya sahis ile irtibata geciniz.

Programi Hazirlayan - Fikret Basgul


Fresh Download 7.98Fresh Download 7.98 programi kolay kullanimli ve dosya indirme hizini arttirmakta olan bir indirme yoneticisidir. Internet uzerinden mp3, film, resim ve diger dosya turlerinin tumunu bu yazilimla indirebilirsiniz.

FlashGot 1.2.1.22 Firefox dosya indirme eklentisi
FlashGot 1.2.1.22 uygulaması mozilla firefox web tarayıcılar için geliştirilmiş olan kolay dosya indirme eklentisidir. Doayalarınızı internetten hızlıca indirmek içik flashgot eklentisini kullanabilirsiniz. Standart olarak mozilla browser yazılımında dosya indirme uygulaması bulunmaktadır fakat fazla gelişmiş özelliklere sahip değildir ve devamlı download yapanların ihtiyaçlarına yeteri kadar çözüm oluşturmuyor. Flashgot ise dosyaları parçalayarak indirdiği için maximum hıza ulaşabilemenizi sağlıyor. Aynı zamanda sitedeki bütün verileri ve linkleri kopmle indirebilmenize olanak sağlamaktadır. Ayrıca bu eklenti flashget, getright gibi popüler dosya indirme yöneticileri ile uyumlu çalışabilmektedir.

Mass Downloader 3.7 SR1 Dosya indirme
Mass Downloader 3.7 SR1 yazilimi internet uzerinden hizli dosya indirmenizi saglayan ve gelismis araclari ile download islemlerinizi kolaylastiran bir programdir. Http ve ftp baglanti protokollerini destekledigi icin tum web sitelerinden kolayca indirebilirsiniz. Coklu dosya indirme destegi sayesinde ayni anda bir cok dosyayi zaman kaybetmeden hizlica yukleyebilirsiniz. Kendi gelismis ozelliklerini kullanaak ve dosyalari parcalara bolup indirerek maximum hizda yuklenmesini sagliyor. Verilerin ne kadar inmis oldugunu ise grafikler ile gorebilirsiniz. Ayrica internet explorer tarayicisina verdigi destek ile internetten bir dosyayi indirmek kolaylasiyor.

geri 1 2 3 4 5 ileri

Üye Menüsü
Nickiniz:
Parolanız:
 
Uyemiz olun !
Parola Hatırlatma !